Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Archív krátkych správ

 • VMware vydá novú verziu produktov Workstation 11 a Player 7 Pro

  VMware vydá novú verziu produktov Workstation 11 a Player 7 Pro

  23.10.2014 Na začiatku októbra oznámil VMware vydanie novej verzie svojho produktu vedúceho v oblasti počítačovej virtualizácie - VMware Workstation 11. Tento produkt už 15 rokov pomáha v oblasti virtualizácie a nazbieral viac ako 50 ocenení v odvetví. VMware Workstation 11 ponúkne podporu Windows 10 Tech Preview, vynikajúci výkon a cloudové pripojenie s integráciou VMware vCloud Air pre podporu tých najpokročilejších počítačových prostredí.

  Detail článku

 • Nová generácia serverov Dell

  Nová generácia serverov Dell

  22.10.2014 Dell oznámil novú v poradí už 13tou generáciu veľmi úspešných serverov. Táto generácia je vylepšená nielen v oblasti hardwaru pre lepší výkon, ale tiež v oblasti správy serverov. Všetko s maximálnym ohľadom na súčasné a budúce použitie týchto serverov.

  Detail článku

 • Veeam Management Pack v7 Enterprise pre Hyper-V zadarmo!

  Veeam Management Pack v7 Enterprise pre Hyper-V zadarmo!

  10.10.2014 Pokiaľ sa do 31.12.2014 zaregistrujete získate produktovú licenciu sady Veeam Management Pack Enterprise pre System Center pre prostredie Hyper-V vrátane ročnej bezplatnej štandardnej údržby zadarmo. Pre viac funkcií môžete neskôr upgradovať na edíciu Enterprise Plus alebo si môžete zaistiť kompletnú ochranu a správu svojho Hyper-V prostredí s produktom Veeam Backup & Replication.

  Detail článku

 • 50% zľava na upgrade z Veeam Backup Essentials

  50% zľava na upgrade z Veeam Backup Essentials

  10.10.2014 Ak už vám nestačí riešenie Veeam Backup Essentials a potrebujete riešenie pre viac ako 6 socketov, práve pre vás má teraz Veeam výhodné riešenie. Môžete do konca roka upgradovať na akúkoľvek edíciu produktu Veeam Backup & Replication alebo sady Veeam Availability Suite (Veeam Backup Management Suite) s 50% zľavou a navyše sa vyhnete zdražovanie týchto produktov, ktoré je ohlásené na začiatok budúceho roka.

  Detail článku

 • Zakúpte produkty Veeam teraz pred chystaným zdražením!

  Zakúpte produkty Veeam teraz pred chystaným zdražením!

  10.10.2014 Veeam ohlásil k 1.1.2015 zdraženie produktov Veeam Backup & Replication a Veeam Availability Suite (Veeam Backup Management Suite). Ak teda plánujete ich nákup, urobte tak do konca decembra a vyhnete sa zdraženie. Zároveň s produktmi získate bezplatný upgrade na verziu 8.

  Detail článku

 • VMware Fusion verzie 7

  VMware Fusion verzie 7

  5.9.2014 V máji tohto roku oznámil VMware vydanie novej verzie 7 platformy pre desktopovú virtualizáciu OS X VMware Fusion. Tá bola 3.9.2014 vydaná a je už teraz dostupná na stiahnutie a kúpu.

  Detail článku

15 6 7 8 9 10 11 12 13 1426

 • Promo akcie

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií