Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Archív krátkych správ

 • Nová generácia produktov ESET

  Nová generácia produktov ESET

  21.2.2015 Počas februára 2015 uvedie spoločnosť ESET, svetový producent bezpečnostného antivírusového software pre firmy aj jednotlivcov, na trh novú generáciu produktov pre firemné prostredie. Nástroj pre vzdialenú správu ESET Remote Administrator a riešení ESET Secure Authentication.

  Detail článku

 • "10 koruniek pre dobrú vec" pomohlo vo februári organizácii Letní dům

  17.2.2015 Dňa 17.2.2015 sa stretli zástupcovia kaviarne Caffeine, našej spoločnosti a neziskové organizácie Letné dom, aby odovzdali výťažok z prvej etapy projektu "10 koruniek pre dobrú vec", ktorý odštartoval vo februári. Za prvý februárový týždeň sa v kaviarni Caffeine predalo 360 káv, neziskovej organizácii Letný dom tak bol odovzdaný dar v hodnote 3.600, - Kč.

  Detail článku

 • VMware oznámil aktualizáciu služby vCloud Air Disaster Recovery

  VMware oznámil aktualizáciu služby vCloud Air Disaster Recovery

  5.2.2015 Na konci januára oznámil VMware, že v prvom kvartáli vydá aktualizované riešenie pre obnovenie po havárii (disaster recovery) pre svoje IaaS riešenie vCloud Air (predtým vCloud Hybrid Service). vCloud Air Disaster Recovery bude zahŕňať nové vylepšenie služieb.

  Detail článku

 • Informačné technológie vo službách právnych kancelárií

  Informačné technológie vo službách právnych kancelárií

  12.1.2015 Požiadavky organizácií na informačné technológie sa líšia v závislosti na mnohých parametroch, vrátane veľkosti alebo odboru činnosti. Špecifické potreby má v tomto smere aj relatívne malý segment právnych a advokátskych kancelárií. Dokážu informačné technológie využívať efektívne?

  Detail článku

 • Prichádza bezplatná certifikačná autorita Let

  Prichádza bezplatná certifikačná autorita Let

  9.1.2015 Spoločnosť Internet Security Research Group (ISRG) predstavila projekt Let's Encrypt, na ktorom sa podieľajú aj spoločnosti Mozilla, Cisco, Akamai, IdenTrust, Electronic Frontier Foundation (EFF) a výskumníci z univerzity v Michigane. Let's Encrypt je bezplatná certifikačná autorita (Certficate Authority), ktorá bude od leta 2015 ponúkať certifikáty pre servery.

  Detail článku

 • Koniec podpory Windows Server 2003

  Koniec podpory Windows Server 2003

  11.12.2014 V júli 2015 ukončí Microsoft podporu serverového operačného systému Windows Server 2003. Ak do tej doby neprejdete na novšiu verziu, môžu vám po ukončení podpory hroziť potenciálne bezpečnostné riziká.

  Detail článku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1026

 • Promo akcie

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií