Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Dell Compellent Enterprise Storage

Dell Compellent s architektúrou Fluid Data je podnikové úložisko s budúcnosťou vnútri.

Compellent vždy dáva tá správna dáta na správne miesto v správny čas a za zodpovedajúce náklady.

Dell Compellent Enterprise Storage je diskové pole "všetko v jednom", ktoré umožňuje organizáciám aktívne spravovať dáta na vysokej granulárnej úrovni použitím vstavanej inteligencie a automatizácie. Toto až neuveriteľne efektívné úložisko s jednoduchou správou optimalizuje využitie diskov, dynamicky presúva dáta medzi vrstvami úložísk (storage tiers) a úrovňami RAID (!), Nepretržite chráni dáta pred výpadkami a haváriami, škáluje na vyžiadanie a rýchlo sa prispôsobuje neustále sa meniacim podnikovým potrebám. Dell Compellent Enterprise Storage umožňuje organizáciám znížiť čas, náklady a riziko správy podnikových úložísk - dnes i v budúcnosti.

Dell Compellent Enterprise Storage, postavený na architektúre Fluid Data, dáva dátovému centrum efektivitu, flexibilitu a spoľahlivosť úložiska podnikovej triedy vytvoreného tak, aby vaše dáta bola dynamická ako vaše podnikanie. S flexibilnou SAN a NAS architektúrou Compellent škáluje a ľahko sa prispôsobuje potrebám vášho podnikania, zvyšuje aplikačný výkon, optimalizuje ako spravovanie blokových, tak súborových dát a znižuje TCO.

 • Efektivita: Compellent znižuje náklady na dátové centrum radou technológií, ktoré automaticky sledujú váš najlepší záujem, eliminujú nadmernú kapacitu, konsolidujú dátová silá a ušetrí čas na administráciu úložiska.
 • Flexibilita: Compellent sa prispôsobí bez umelo vytvorených limitov, obmedzení alebo zložitosti, ľahko využíva princípov scale up a scale out naprieč bloky a súbory bez narušenia či nákladné "vezmi a vyhoď" (rip and replace) migrácie.
 • Spoľahlivosť: Compellent poskytuje plne integrovanú ochranu dát, ktorá znižuje RPO aj RTO. Natívne IP replikácie a tenké snapshoty vám umožní nasadiť kompletné DR riešenie za zlomok nákladov.
 • Architektúra Fluid Data: Táto architektúra je charakterizovaná unikátnymi inžinierskymi princípy a kombináciou najlepších softvér technológií (thin provisioning, vrstvenie, deduplikácie, kompresia) s robustným hardvérom pre poskytnutie nových úrovní využitia a výkonu v dátových centrách.

Modulárná, škálovateľná hardware platforma

Na rozdiel od sieťových úložných systémov, ktoré vyžadujú, aby organizácie menili komplet celý hardware, keď sa menia potreby podnikania, podnikové úložisko Dell Compellent využíva štandardný hardvér a podporuje nové technológie z jedinej modulárne úložné platformy. Administrátori môžu kombinovať najnovšie SSD, FC a SAS diskami a prídavné police v jednom systéme, rovnako tak ako môžu používať radu front-end protokolov vrátane 16Gb Fibre Channel, 10Gb iSCSI a Fiber Channel over Ethernet (FCoE). Plne redundantné hardvérové ​​komponenty a pokročilé funkcie pre dosiahnutie vysokej dostupnosti dát zaistí nepretržitý chod aj v prípade výpadku niektorej komponenty. Užívatelia môžu využiť možnosti scale up a scale out na požiadanie, môžu meniť sieťové hardvérové ​​konfigurácie, ako je práve potrebné a využiť tak nových technológií a prispôsobiť sa neustálym zmenám.

Chcem zadať dopyt

Představení Dell Compellent 6.4

Dell CompellentDell CompellentDell Compellent
Dell CompellentDell CompellentDell Compellent
Dell Compellent

Podrobný popis

Virtualizácia dátového centra

Virtualizácia úložiska Compellent je perfektným doplnkom k akejkoľvek prednej virtuálnej serverovej platforme. Agregácia fyzických diskov do virtuálnych logických zväzkov odstraňuje obmedzenia spojené s fyzickými diskami.

Obnova po havárii (disaster recovery)

Compellent umožňuje podnikom všetkých veľkostí implementovať robustný, cenovo efektívny plán obnovy po havárii užitím kapacitne efektívnych snapshotov s neobmedzeným počtom bodov obnovenia pre maximálnu ochranu dát a vzdialenú replikáciu.

Energetická efektivita

Compellent optimalizuje využitie diskov pre zníženie spotreby energie úložného systému, minimalizuje počet dátových centier a celkovo poskytuje lepšiu správu dátového úložiska.

Úsporné úložisko

Výnimočná bloková architektúra, virtualizácie úložiska, sofistikovaný softvér a modulárný hardvér Dell Compellent, pomáhajú výrazne znížiť náklady na správu podnikového dátového úložiska.

Jednotné úložisko

Compellent s NAS riešením správy dátového úložiska kombinuje pohodlie z prístupu na úrovni súborov s efektivitou dynamické blokovej architektúry.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

 • Súvisiace informácie

 • Chcem zadať dopyt
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií