Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Dell PowerEdge R630

Dvousocketový rackový server PowerEdge R630 ponúka mimoriadny výkon a produktivitu. Dell PowerEdge R630, súčasť 13. generácia serverov PowerEdge, je ideálny pre virtualizáciu, veľké obchodné aplikácie alebo prevádzku transakčných databáz.

Databázova riešenia s vysokou hustotou jednotiek

Procesor a hustota pamäte a tiež flexibilita úložísk s podporou až 24x 1,8palcových diskov SSD flash alebo 10x 2,5palcových pevných diskov (s možnosťou vymeniť štyri pevné disky za disky SSD PCIe) predstavuje ideálne riešenie pre rozsiahla transakčna a analyticka riešenia pre spracovanie dát, ako sú Oracle alebo SQL.

 • Urýchlite analytické spracovanie v pamäti OLAP (Online Analytical Processing) vďaka až 24 modulom RAM DIMM DDR4, ktoré ponúkajú až o 15% vyššiu priepustnosť pamäte.
 • Zvýšte počet transakcií za sekundu pre databázy spracovávajúce online transakcie (OLTP). Poslúži vám radiče RAID 12 Gb PowerEdge (PERC9), ktoré disponujú dvojnásobnou priepustnosťou a vyrovnávacou pamäťou oproti predchádzajúcej generácii radičov.
 • Zvládajte efektívne záťaž s vysokými nárokmi na súbežné spracovanie a častými náhodnými prístupy ku všetkým tabuľkám, dátovým častiam a súborom protokolu v serveroch R630 osadených výhradne disky flash SSD.
 • Výrazné zníženie latencie úložiska vďaka diskom SSD Express Flash PCIe a podpore voliteľného riešení Dell Fluid Cache pre úložisko SAN a softvéru SanDisk DAS Cache pre akceleráciu aplikácií.

Výkonná komunikácia a spolupráca

R630 ponúka flexibilnú kapacitu úložiska a vysokou hustotou spracovania, ktoré sú kľúčové pre vynikajúcí I/O výkon aplikácií Exchange alebo SharePoint.

 • Urýchlite nasadené zaťaženie vďaka rozrastajúcej sa Dell knižnici šablón, ktorá umožňuje okamžité nasadenie konfigurácií typu Exchange, SharePoint, Lync, UC & C alebo SQL.
 • Zvýšte výkon virtuálnych strojov vrátane lepšej odozvy pre viacerých súčasných užívateľov, s rýchlymi pamäťami DDR4 a lepšími výpočtovými cykly a podprocesy produktové rady procesorov Intel Xeon E5-2600 v3.

Zaistite neustály prístup

R630 možno ľahko nakonfigurovať ako spoľahlivý, univerzálny server pre aplikácie nevyhnutné pre chod firmy s automatizovanou správou a funkciami pre vysokú dostupnosť, ako sú napríklad:

 • Redundantné Power Supply Units (PSUs).
 • PSUs, HDDs a ventilátory pripojiteľné a vymeniteľné za prevádzky.
 • Možnosť duálné SD karty pre zabezpečenie hypervízorov.

Monitorovanie a správa odkiaľkoľvek

Spravujte systémy prostredníctvom svojho smartfónu, notebooku alebo osobne vďaka možnostiam miestnej i vzdialenej správy.

 • Použite svoj chytrý telefón a aplikáciu OpenManage Mobile a bezpečne monitorujte vzdialenej systémy alebo sa pripojte k serveru pomocou technológie NFC (Near Field Communications) a získajte prístup k správam a protokolom o stave prostredníctvom funkcie iDRAC Quick Sync.
 • Použite pamäťovú jednotku USB pre nahranie konfiguračných súborov pre aktualizáciu systému BIOS, radičov iDRAC, PERC, adaptéra LOM (LAN on Motherboard) a karty NIC (Network Interface Card), s ktorou vám pomôže funkcia iDRAC Direct.
 • Pripojte notebook pomocou kábla USB k rozhranie konzoly pre správu, ktorá je súčasťou radiče iDRAC8 a zabezpečuje robustnú správu priamo pri systéme.

Zrýchlite nasadenie služieb informačných technológií

Zaistite efektívnejšie prideľovanie infraštruktúry, zrýchlite nasadenie pracovného zaťaženia a zjednodušte poskytovanie služieb informačných technológií pomocou jednotnej konzoly a veľmi intuitívneho užívateľského rozhrania Active System Manager. Vylepšené pre najnovšiu generáciu serverov PowerEdge a ponúka nasledujúce funkcie:

 • Konfiguráciu serverov a I/O založenú na šablónach, správu identít a možností migračných služieb.
 • Rýchle nasadenie zaťaženie s rozširujúcou sa knižnicou šablón.
 • Sprístupnenie cloud computingu s podporou pre riešenie infraštruktúry ako služby (IaaS) a pre riešenie platformy ako služby (PaaS), vrátane riešenia od spoločností Red Hat a VMware.

Chcem zadať dopyt

 Predstavenie Dell PowerEdge R630

Back Dell PE R630Dell PE R630Dell PE R630
Front Dell PE R630Vlastnosti Dell PE R630

Podrobný popis

Zjednodušte a zautomatizujte úlohy správy informačných technológií

Spravujte servery svojho dátového centra spôsobom, ktorý vám vyhovuje: jednotlivo, hromadne, osobne, vzdialene alebo pomocou smartfónu - je to na vás! Konzistentna správa a integrácia nástrojov tretích strán zaisťuje bezproblémovú správu serverov PowerEdge.

Zjednodušte správu serverov PowerEdge pomocou integrovanej inteligencie vstavaného radiče Dell iDRAC (Remote Access Controller) s nástrojom Lifecycle Controller a robustnými funkciami pre správu šetriace čas, ktoré ponúka celé portfólio riešení Dell OpenManage.

Správa bez agentov vďaka radičom iDRAC8 s nástrojom LifeCycle Controller ponúka monitorovanie servera a zariadení interného úložiska v reálnom čase. Tiež sleduje stav servera, niekoľko interných parametrov a výkon systému bez vyžadanie, aby ste do serverového operačného systému inštalovali agenty, ktorí môžu vyžadovať ďalšiu údržbu a klásť nároky na výpočtovú kapacitu.

Lifecycle Controller poskytuje automatizáciu nasadenia, aktualizácií a pomoci na požiadanie pre maximalizáciu efektivity dátového centra a dovedie automaticky zaviesť do inventára, monitorovať a aktualizovať akýkoľvek nový systém Dell PowerEdge, ktorý do dátového centra pridáte. Obsahuje spravovateľné a trvalé integrované úložisko, vďaka ktorého kombinácii s funkciami pre správu systémov takmer nie sú potrebné tradičné nástroje a utility pre správu systémov využívajúce médiá.

Funkcia predpripraveného automatického nasadenia rozpozná a samostatne nakonfiguruje servery Dell vďaka konfiguračnom súborom uloženým na vyhradených miestach v internej sieti, čo môže zrýchliť inštaláciu a eliminovať chyby pri manuálnom zadávaní informácií. Správcovia môžu server jednoducho vložiť do racku, zapojiť káble a odísť.

Automatické aktualizácie servera synchronizujú servery s firmwarovými plánmi uloženými na vyhradených miestach v internej sieti, a tým zjednodušujú aktualizáciu firmvéru.

Tech Support Report (reporty technickej podpory) je automaticky spravovaná radičom iDRAC, neustále aktualizuje správy o stave servera a monitoruje viac ako 5 000 kľúčových systémových parametrov a môže skrátiť čas potrebný na rozpoznanie a vyriešenie problémov so serverom.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

 • Promo akcie

 • Chcem zadať dopyt
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií