Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Ľudia

Jaroslav Prodělal

Jaroslav Prodělal

managing partner, consultant & sales

Má veľký prehľad z mnohých oblastí a veľa nápadov, ako a kam rozvíjať OldanyGroup ďalej. Ak sa zaberie do práce, je ochotný ju dokončiť aj neskoro v noci. Medzi jeho typické vlastnosti patrí všestrannosť, precíznosť a poctivosť. Je tiež tým, kto komunikuje s väčšinou zákazníkov. Voľný čas najradšej trávi v spoločnosti priateľov, a ak má možnosť, odpočíva pri squashi alebo na snowboarde.

jprodelal@oldanygroup.sk / +421 2 202 502 77

Pavel Mikulka

Pavel Mikulka

partner, chief technology officer

Má neobyčajný prehľad o všetkom, čo sa zaujímavého vo svete IT deje a pravidelne o tom ostatných informuje. Je pokojný, pracovitý a skoro každú vetu prednáša s úsmevom. Stará sa hlavne o technické riešenia a je počas dňa k dispozícii na helpdesku. So svojou vľúdnosťou a múdrym nadhľadom je ideálnou kontaktnou osobou pre riešenie (technických) problémov. Keď ho nezastihnete v práci, tak je zrejme v lese alebo inom kopcovitom teréne na bicykli.

pmikulka@oldanygroup.sk / +421 2 202 502 77

Petr Suchomel

Petr Suchomel

security manager

Veľmi aktívny človek so záľubou vo športe. Venuje sa okrem iného kulturistike a thai boxu. Vo voľnom čase rád cestuje a ochutnáva skvosty cudzích kuchýní. Zaujíma ho moderná architektúra a interiérový dizajn.

Rudolf Dvořák

Rudolf Dvořák

senior windows server administrator

Veľký športový fanúšik, ktorý vždy každému rád so všetkým poradí - či už čo sa pracovných a technických vecí týka, alebo aj čohokoľvek iného. Počítačom sa venuje už od malička a patrí medzi jeho najväčšie koníčky spoločne s lyžovaním. Ideálnym relaxačným prostriedkom je pre neho posedenie s kamarátmi.

Iva Brejlová

Iva Brejlová

PR & social media specialist

Fanynka všetkých komunikácií, internetových sociálnych svetov a iných vymožeností, kde sa stráca čas. Tak ho tam stráca pracovne. Rada si rozširuje obzory v nových kultúrach a snaží sa o všetkom dozvedieť čo najviac - takže si pri cestách porozprávala s domorodcami trebárs aj vietnamsky. Vôbec ale netuší o čom.

Jana Pečinková

Jana Pečinková

HR & backoffice assistant

Humanitne zameraná osoba ako protiklad svojim IT kolegom, ktorá má stále snahu porozumieť ich svetu. Svoju energiu dobíja pri objavovaní krás českej krajiny s priateľom a ich štvornohým obrancom a rada sa zastaví pri sledovaní dobrého filmu.

Jakub Veverka

Jakub Veverka

team leader development

Študuje informatiku na ČVUT a zaujíma sa takmer o všetko, čo sa točí okolo IT. Rád berie veci s humorom, ktorý je mu vlastný. Má rád nové mobilné zariadenia a všetko okolo nich. V poslednej dobe ho tiež uchvátilo téma umelej inteligencie. Pokiaľ začne s prácou, musí si vyhrať aj s najmenšími detailmi, aby s ňou bol úplne spokojný. Vo voľnom čase rád posedí s priateľmi a miluje prakticky akýkoľvek šport. Predtým hrával závodne hokej, ktorý následne vystriedal florbal.

Radek Štumbauer

Radek Štumbauer

software developer

Už nejakú dobu študuje aplikovanú informatiku na Vysokej škole polytechnickej v Jihlave. Rád sa ďalej vzdeláva a učí novým programovacím jazykom, postupom a technikám. Zaujíma sa o nové technológie hlavne z oblasti IT. V poslednej dobe sa tiež zaujíma o mikropočítače Arduino a Raspberry Pi. Jeho obľúbenými športovými aktivitami sú napríklad squash, stolný tenis alebo lyžovanie.

Peter Bábics

Peter Babics

junior system engineer

Je študentom FIT ČVUT. Zaujíma sa obecne o Linux, siete, bezpečnosť, programovaie a s oblubou číta články o nových technológiach a postupoch v IT. Behom volných víkendov rád vybehne von na bycikel prípadne na nejaký poriadny metalový koncert.

Šimon Růžička

Šimon Růžička

software developer

Študent MFF UK so záujmom o FOSS a UNIX-like systémy, rád sleduje a skúša novinky v tejto oblasti a občas aj niečo sám prispeje. Má tiež záujem o grafiku a kreslenie a je trubkárom-amatérom. Vo voľnom čase sa zaujíma aj o histórii a politiku a rád si zahrá volejbal, alebo niekam vyjde na bicykli.

  • Promo akcie

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií