Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Produkty

Preto, aby sme pre vás mohli byť solution provider, ktorý zaistí celé riešenie od A do Z, disponujeme portfóliom produktov, ktoré nám umožnia dodávať komplexné virtualizačné riešenia a riešenia pre správu linux / windows systémov za nižšie ceny ako keby sme ho museli nakupovať u iných predajcov.

Do nášho portfólia produktov patria najmä tie produkty, ktoré sa viažu na niektorú z oblastí služieb, ktoré vám poskytujeme:

Prevažná väčšina produktov, ktoré vám ponúkame je preverená a otestovaná našimi odborníkmi, preto sa na nás môžete obracať pri nasadení, prevádzke a prípadnom riešeníi problémov s jednotlivými produktmi. Týmto jednoznačne plníme svoju úlohu ako predajca s pridanou hodnotou (value added reseller, VAR) a môžeme vám k týmto produktom taktiež poskytnúť odbornú konzultáciu.

K väčšine produktov je možné zakúpiť, alebo už obsahujú, podporu:

 • pre software produkty je to služba "podpora a predplatné" (support and subscription, SnS), ktorá vás v predplatenom období oprávňuje k využitiu telefonickej / emailovej podpory priamo od výrobcu, a tiež bezplatný update / upgrade daného produktu
 • pre hardware to sú potom služby rozšírenej záruky, zásahu na mieste u zákazníka a tiež nárok na bezplatný update / upgrade softvéru bežiaceho v zariadeniach

Všetkým našim klientom odporúčame tieto služby k produktom využívať, pretože sme sa už mnohokrát presvedčili, že sa jedná o dobrú investíciu s ešte lepšou návratnosťou.

Naši významní partneri v oblasti software a hardware

Software:

M-Files

M-Files Solution Provider

M-Files Corporation je fínska softvérová spoločnosť, vyvíjajúci platformu pre správu a riadenie podnikových dát a obsahu (Enterprise Content Management, Enterprise Data Management).

VMware

VMware

VMware je svetovou jednotkou a lídrom vo virtualizácii.

Veeam

Veeam

Veeam je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, dodávateľ software pre správu virtuálnej infraštruktúry pre produkty VMware.

BarracudaWare/Yosemite

BarracudaWare

BarracudaWare (predtým Yosemite Technologies) je výrobcom zálohovacieho softvéru pre malé a stredné spoločnosti.

ESET

ESET

ESET je svetový producent bezpečnostného antivírusového software pre firmy aj jednotlivcov.

Citrix

Citrix je významný hráčom na poli desktopové virtualizácie a ďalších virtuálnych počítačových riešení, ktoré pomáhajú ľuďom pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek az akéhokoľvek prístroja.

Hardware:

Dell

Dell

Dell je významný dodávateľ serverov, osobných počítačov a diskových polí.

IBM

IBM

IBM je jednou z najvýznamnejších svetových firiem so storočnou tradíciou v oblasti IT technológií.

Axis

Axis

Axis je popredným výrobcom v oblasti sieťového videa a hlavným aktérom v oblasti prechodu z analógového na digitálne videodohľad.

Brocade

Brocade

Brocade je lídrom na trhu sieťových riešení a správy aplikácií pre siete LAN / WAN / MAN a tiež pre storage systém SAN so zameraním na dátové centrá a poskytovateľa služieb.

EMC

EMC

EMC je svetovým lídrom oblasti produktov, služieb a riešení pre ukladanie a správu informácií.

Samsung

Samsung

Samsung je lídrom nielen v oblasti digitálnych technológií, značka Samsung totiž zahŕňa viac medzinárodných spoločností (Samsung Engineering & Construction, Samsung Heavy Industries, apod).

Fujitsu

Fujitsu

Fujitsu patrí medzi najväčšie japonské spoločnosti z oblasti informačných komunikačných technológií (ICT) ponúka kompletné portfólio IT produktov, riešení a služieb.

Aruba Networks

Aruba

Aruba Networks je vedúcim poskytovateľom sieťových riešení budúcich generácií pre mobilitu podnikov.

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard (HP) je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami. Špecializuje na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb..

 

 

 • Promo akcie

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií