Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Školenia

PROMO AKCIE
Pokiaľ si do konca tohto roka (2016) objednáte cez našu spoločnosť školenia, účastník školenia od nás obdrží darčekový voucher na sumu zodpovedajúcu 10 % z ceny školenia. Akcia sa vzťahuje na všetky školenia Citrix a Veeam v našej ponuke a vybraná školenia VMware.

IT technológie sú kľúčovým nástrojom v našom každodennom živote. IT je bezpochyby jedným z najrýchlejšie sa vyvíjajúcich sektorov. Každý rok je vydávaný a predstavovaný nespočet nových produktov a riešení, a zároveň aktualizáciou existujúcich. Avšak ani to najlepšie IT riešenie neprinesie organizáciám požadované výsledky, ak používatelia nerozumie dokonale jeho funkciám.

Vzhľadom k rýchlosti vývoja tohto odvetvia je dôležité, aby IT profesionáli držali krok s novinkami v odvetví a investovali do rozvoja a zdokonaľovania svojich znalostí. Nové poznatky z absolvovaných školení pomôžu nielen pracovníkom IT ale aj organizáciám samotným odlíšiť sa od konkurencie.

Naša spoločnosť Vám teraz ponúka možnosť rozšíriť Vaše vedomosti v oblasti IT vďaka ponuke školení k produktom a technológiám Citrix, Veeam a VMware.

Školenia vedú kvalitné a certifikovaní lektori spoločnosti Arrow ECS s dlhoročnými praktickými skúsenosťami v danej oblasti, súčasťou školenia sú aj praktická cvičenia a ukážky. Školenie je možné poskytnúť aj priamo vo Vašej organizácii a prispôsobiť Vašim firemným potrebám.

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na telefóne 222 550 020 alebo na emaile sales@oldanygroup.cz.

  • Promo akcie

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií