Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

OldanyGroup je Solution Provider partner spoločnosti M-Files

OldanyGroup je Solution Provider partner spoločnosti M-Files 16.6.2015 V apríli 2015 sa spoločnosť OldanyGroup stala partnerom fínskej spoločnosti M-Files, ktorá ponúka oceňovaný softvér pre správu a riadenie podnikových dát a dokumentov. OldanyGroup sa stala partnerom na úrovni Solution Provider.

M-Files figuruje na trhu riešení pre správu podnikového obsahu (Enterprise Content Management) s riešením pre správu podnikových informácií, ktoré poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k tomu správnemu obsahu z akéhokoľvek podnikového systému alebo zariadenia. M-Files sa jednoducho používa a je užívateľsky prívetivé, čo prináša rýchlejšiu návratnosť investícií a jedinečný intuitívny prístup k správe podnikového obsahu (ECM, EIM), ktorý je založený na správe informácií pomocou systému "o čo sa jedná" nie podľa toho, kde je to uložené. M-Files má rôzne flexibilné možnosti nasadenia - lokálne, do cloudu či hybridných. M-Files dáva podnikovým užívateľom do rúk možnosti správy podnikového obsahu (ECM) a znižuje tak požiadavky na IT, pretože umožňuje zodpovedným osobám prístup a ovládanie obsahu podľa ich požiadaviek.

Partneri M-Files sa môžu chopiť príležitosti na rýchlo rastúcom trhu správy podnikového obsahu a informácií práve s výkonným a flexibilným riešením od M-Files. Partneri na úrovni Solution Provider majú prístup k partnerskému portálu, teda produktovým a marketingovým informáciám, ale aj k najrôznejším školením a webinářům, aby tak mohli zdokonaľovať svoje vedomosti v oblasti správy podnikového obsahu.

Jaroslav Prodělal, hlavný konzultant spoločnosti OldanyGroup, navštívil fínskou centrálu spoločnosti, aby sa dozvedel viac o riešení aj samotnej spoločnosti. Počas dvojdňovej návštevy získal cenné informácie ohľadom fungovania riešení, licencovanie a jeho využitie vo firemnej prevádzce. Sama spoločnosť OldanyGroup riešenie pre správu firemného obsahu používa, aby mohla svojim zákazníkom ponúknuť kompletné informácie o výhodách tohto riešenia.

Spoločnosť OldanyGroup je toho času jediným partnerom s úrovňou certifikácie Solution Provider pre Českú a Slovenskú republiku. Dôvodom uzavretia vyššej úrovne partnerstva skrze akceptácii rady záväzkov a obchodných cieľov, vrátane príslušných obchodných a technických certifikácií, je okrem iného tiež dôvera v produkt a snaha o jeho masívne šírenie v spoločnostiach všetkých veľkostí.

O společnosti M-Files

M-Files Corporation je finská softwarová společnost, dříve známá jako Motive Systems. M-Files hledala způsob, jakým zlepšit praktiky interní správy dokumentů, načež vzniklo oceňované řešení M-Files DMS (Document Management System). M-Files DMS nabízí kompletní sadu funkcí pro správu firemního obsahu. Řešení je dostupné lokálně, hybridně nebo v cloudu.

Společnost má i dřívější zkušenosti s vývojem softwaru pro Windows, například vyvinuli oblíbenou aplikaci M-Color pro barevné zobrazení výkresů v AutoCAD pro architekty a inženýry.

O společnosti OldanyGroup

OldanyGroup se zabývá již řadu let moderními a inovativními technologiemi v oblasti ICT. Pro své klienty je silným partnerem ve virtualizaci, poskytování cloudových služeb, komplexní správě systémů a poradenství v těchto oblastech. Obstarává komplexní řešení od analýzy a návrhu, přes implementaci až po kontinuální správu celého systému. 

OldanyGroup je dodavatelem hardware i software vybraných nadnárodních výrobců a značek. Ke každému produktu, který dodá, má kvalifikaci zajištěnou školeními a následnými certifikacemi jednotlivých producentů. 

V oblasti ICT se OldanyGroup zabývá kromě dodávky hardware a software zejména následujícími službami. Virtualizace – komplexní řešení projektů virtualizace infrastruktury se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu, poskytování cloudových služeb (IaaS, PaaS a BaaS). Komplexní správa systémů - kontinuální správa počítačových systémů (Linux, Windows, VMware  a další), vč. nonstop dohledu, podpory uživatelů. Konzultace – návrhy a konzultace k řešením v oblasti ICT, zejména potom nasazení operačních systémů Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnost dat a systémů; rozložení zátěže – load balancing; virtuální serverová a desktopová infrastruktura, hostování aplikací v cloudu.

OldanyGroup vyvíjí a dodává na trh vlastní produkty – tenkého klienta TiCtOG. Věnuje se také vývoji vlastních projektů (BeeScale, frekr.me), kterými rozšiřuje svoji komplexní nabídku vůči zákazníkům.

Viac informácií nájdete na www.oldanygroup.cz/rozcestnik.

  • Súvisiace produkty

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií