Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

OldanyGroup sa stala partnerom spoločnosti Fujitsu

OldanyGroup sa stala partnerom spoločnosti Fujitsu 14.5.2013 V apríli 2013 sa spoločnosť OldanyGroup stala SELECT Partnerom spoločnosti Fujitsu. Fujitsu patrí medzi najväčšie japonské spoločnosti z oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a ponúka kompletné portfólio IT produktov, riešení a služieb.

Vďaka tomuto programu získavajú firmy lepšie možnosti v spolupráci a vyjednávanie so spoločnosťou Fujitsu. SELECT Partner program dáva firmám prístup k dodatočným výhodám, ako sú online komunita technických odborníkov (c-tec), špecializovaná technická a obchodná školenia, výhodnejšie cenové podmienky, registrácia obchodných prípadov a ďalšie. Toto partnerstvo poskytuje zákazníkom istotu, že im certifikovaná spoločnosť poskytne vždy len také riešenie, ktoré zákazníkovi padne, vzhľadom k jeho požiadavkám, najlepšie.

Na splnenie tejto úrovne partnerstva je potreba získať certifikáciu Fujitsu Technology Solution buď Server & Storage alebo Workplace Systems. Spoločnosť OldanyGroup získala obe tieto certifikácie. Vďaka tomuto partnerstvu môže spoločnosť OldanyGroup predávať a podporovať komplexné IT riešenia založené na produktoch Fujitsu, ktoré spĺňajú najaktuálnejšie požiadavky malých, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov.

O spoločnosti Fujitsu

Fujitsu patrí medzi najväčšie japonské spoločnosti z oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a ponúka kompletné portfólio IT produktov, riešení a služieb. Cez 170 tisíc zamestnancov Fujitsu obsluhuje zákazníkov vo viac než 100 krajinách. Fujitsu spoločne so svojimi zákazníkmi využíva svoje dlhoročné skúsenosti a silu ICT k vytváraniu budúcnosti našej spoločnosti. Fujitsu patrí medzi svetových priekopníkov Green Computingu a na zelených technológiách a výrobe k prírode šetrnému hardvéru si obzvlášť zakladá. Výrobky Fujitsu v sebe snúbi precíznosť nemeckého inžinierstva a japonskej kvality.

Fujitsu Technology Solutions má bezkonkurenčnú znalosti a skúsenosti s nasadením výpočtových systémov v podnikovej a štátnej sfére, vrátane dodávok prvotriednych serverov na báze platforiem Intel a UNIX, mainframov či zariadení pre ukladanie dát. Patrí tiež medzi popredných dodávateľov profesionálnych PC, notebookov a pracovných staníc pre firmy i domácnosti.

O spoločnosti OldanyGroup

OldanyGroup sa zaoberá už niekoľko rokov modernými a inovatívnymi technológiami v oblasti ICT. Pre svojich klientov je silným partnerom vo virtualizácii, komplexné správe systémov Windows a Linux a poradenstvo v týchto oblastiach. Obstaráva komplexné riešenia od analýzy a návrhu, cez implementáciu až po kontinuálne správu celého systému.

V oblasti ICT sa zaoberá najmä nasledujúcimi službami. Virtualizácia - komplexné riešenie virtuálnej infraštruktúry so zameraním na virtuálne desktopovú infraštruktúru. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner spoločnosti VMware. Komplexná správa systémov a počítačových sietí - kontinuálne správa počítačových systémov a sietí klientov, vr. nonstop dohľadu, podpory užívateľov. Konzultácie - návrhy a konzultácie k riešeniam v oblasti ICT, najmä potom: nasadenie operačných systémov Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnosť dát a systémov; rozloženie záťaže - load balancing, virtuálne infraštruktúra.

  • Promo akcie

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií