Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

OldanyGroup špecializuje svoje partnerstvo v akademickej oblasti s produktmi Microsoft

OldanyGroup špecializuje svoje partnerstvo v akademickej oblasti s produktmi Microsoft 24.7.2013 Spoločnosť OldanyGroup sa dňa 11. 7. 2013 stala Microsoft Authorized Education Reseller (AER), čím preukázala svoje schopnosti pre plnenie potrieb akademických zákazníkov v dnešnom dynamicky sa meniacom obchodnom prostredí. Pre získanie autorizácie Microsoft AER musia partneri splniť test, ktorý overuje ich úroveň znalostí licenčných modelov pre akademickú sféru a orientáciu na poli tohto špecifického trhu.

Program Microsoft AER vznikol pre to, aby poskytol participujúcom predajcom špecializované školenia o licencovania softvéru určeného pre akademická zariadení. Ďalším z dôvodov je získanie oprávnenia na nákup a predaj akademických licencií partnerom. Zákazník si potom prostredníctvom tejto kompetencie môže overiť, že dodávateľská organizácia je schváleným a erudovaným partnerom pre akademickú oblasť portfólia spoločnosti Microsoft. Pomocou tohto programu chce Microsoft vybaviť svojich partnerov potrebnými zdrojmi, školeními a podporou, ktorú využijú pri predaji akademických produktov a služieb.

Spoločnosť OldanyGroup preukazuje autorizáciou Microsoft AER svoju špecializáciu v prostredí akademickej informatiky a demonštruje tým svoju znalosť produktov Microsoft určených pre akademickú sféru. OldanyGroup sa touto autorizáciou stáva dôveryhodným technologickým poradcom, ktorý sa chce zúčastniť na úspechu akademických zákazníkov tým, že bude poskytovať IT technológie presne podľa ich predstáv a požiadaviek.

O spoločnosti Microsoft

Spoločnosť Microsoft je svetovým lídrom v poskytovaní softvéru, služieb a riešení, ktoré pomáhajú ľuďom a firmám po celom svete plne realizovať ich potenciál.

Bola založená 4. apríla 1975 za účelom vývoja a predaja interpretov BASIC pre Altair 8800, potom ale začala v polovici osemdesiatych rokov dominovať trhu s operačnými systémami pre domáce počítače so systémom MS-DOS, ktorý nasledovala séria operačných systémov Microsoft Windows. Časom Microsoft prevzal aj vedenie na trhu s kancelárskymi programami, kde mu k tomu pomohol Microsoft Office. Spoločnosť sa v posledných rokoch začala sústrediť tiež na herný priemysel, kde sú jej najvýznamnejšími produktmi Xbox a Xbox 360, na spotrebnú elektroniku a digitálne služby sa Zune, MSN a Windows Phone. V máji 2011 Microsoft zakúpil za 8,5 miliardy dolárov spoločnosť Skype Communications.

O spoločnosti OldanyGroup

OldanyGroup sa zaoberá už niekoľko rokov modernými a inovatívnymi technológiami v oblasti ICT. Pre svojich klientov je silným partnerom vo virtualizácii, komplexné správe systémov Windows a Linux a poradenstvo v týchto oblastiach. Obstaráva komplexné riešenia od analýzy a návrhu, cez implementáciu až po kontinuálne správu celého systému.

V oblasti ICT sa zaoberá najmä nasledujúcimi službami. Virtualizácia - komplexné riešenie virtuálnej infraštruktúry so zameraním na virtuálne desktopovú infraštruktúru. OldanyGroup je Solution Provider a Technology Alliance partner spoločnosti VMware. Komplexná správa systémov a počítačových sietí - kontinuálne správa počítačových systémov a sietí klientov, vr. nonstop dohľadu, podpory užívateľov. Konzultácie - návrhy a konzultácie k riešeniam v oblasti ICT, najmä potom: nasadenie operačných systémov Windows, Linux a VMware vSphere; vysoká dostupnosť dát a systémov; rozloženie záťaže - load balancing, virtuálne infraštruktúra.

  • Promo akcie

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií