Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam Backup Essentials

Balíček Veeam Bakup Essentials ponúka kompletnú sadu nástrojov pre správu VMware a Hyper-V. Veeam Backup Essentials obsahuje licenciu najobľúbenejších výrobkov pre 6 socketov za skvelú cenu.

 V minulosti Veeam Essentials.

Sada nástrojov pre správu vašej infraštruktúry so zľavou takmer 70%

V balíku získate licenciu dvoch najlepších produktov Veeamu pre 2, 4 nebo 6 socketov za mimoriadne priaznivú cenu. Pri nadobudnutí tohto balíka, ktorý obsahuje Veeam Backup & Replication, a Veeam ONE, získate takmer 70% zľavu z ceny jednotlivých produktov.

Veeam Backup Essentials vám umožní chrániť, dokumentovať, riadiť a optimalizovať virtualizované servery. Balíček je určený špeciálne pre malé a stredné podniky. Okrem Veeam Backup Essentials Standard je možné zakúpiť aj drahšie balíček Veeam Backup Essentials Enterprise alebo najvyššie Veeam Backup Essentials Enterprise Plus. 

Rozdiel medzi balíčky je vo verzii produktu Veeam Backup & Replication, ktorú obsahujú. Veeam Backup Essentials Standard obsahuje Veeam Backup & Replication Standard. Veeam Backup Essentials Enterprise ponúka vyššiu verziu Veeam Backup & Replication Enterprise s inovatívnou technológiou SureBackup, ktorá umožňuje overiť zálohu virtuálneho systému a informovať o prípadnej nejednotnosti. A Veeam Backup Essentials Enterprise Plus obsahuje nové funkcie zálohy zo snapshotov úložiska a integrované akcelerácia WAN.

Aké produkty nájdete v balíčku Veeam Backup Essentials?

 1. Veeam Backup & Replication, #1 zálohovanie vo virtuálnej infraštruktúre (zálohovanie a replikácie dát)

 2. Veeam ONE, ktorý je spojením pôvodne samostatných produktov Veeam Reporter (reporting a dokumentácia), Veeam Monitor (sledovanie výkonnosti a včasné varovanie) a Veeam Business View (zobrazenie z pohľadu podniku)

Ktoré oblasti Veeam Backup Essentials rieši?

 • 2-v-1: zálohovanie a replikácie dát Veeam Backup & Replication v jedinom produktu za výhodnú cenu.

 • Near-CDP ochrana využívajúce vSphere Changed Block Tracking (sledovanie zmenených blokov) za pouhých 20 % štandardných nákladov vynaložených na tradičnéCDP (continuous data protection).

 • Až o 30 % nižšie náklady na ukladanie dát vďaka procesu vnútornej deduplikácie, vstavané kompresii a vSphere thin-provisioning.

 • Monitorovanie v reálnom čase 24x7.

 • Kompletná podpora pre licencované verzie VMware vSphere hypervisor (ESX/ESXi) a Microsoft Hyper-V.

Orientačné ceny

Veeam Backup Essentials Standard
800 EUR
Veeam Backup Essentials Enterprise
1.450 EUR
Veeam Backup Essentials Enterprise Plus
2.200 EUR

*ceny sú uvedené bez DPH
*ceny platia pre VMware aj Hyper-V
*ceny za balíček 2 socketov

V prípade, že potrebujete viac socketov ako 6 , bude Vás zaujímať obsahovo totožný balík Veeam Availability Suite bez obmedzenia počtu socketov.

Verejný sektor a vzdelávacie inštitúcie môžu získať výrazné zľavy zo štandardnej ceny balíčkov - ak patríte do týchto kategórií, povedzte si o zľavu.

Doplnkové info

Podrobný popis

Integrácia snapshotov EMC pre riešenie Veeam

Zálohovanie zo snapshotov úložiska a Veeam Explorer pre snapshoty úložiska s hybridnými zálohovacími poli EMC VNX a VNXe

Riešenie Veeam a EMC spoločne podporujú riešenie dostupnosti pre veľké podniky (Availability for the Always-On Enterprise). Dosiahnite kratších RPO a RTO vďaka zálohovanie Veeam zo snapshotov úložiska a funkciou Veeam Explorer pre snapshoty úložiska - teraz integrované s hybridnými zálohovacími poli EMC VNX a VNXe.

Veeam a EMC spoločne prinášajú tieto výhody:

 • Minimalizácia dopadov na produkčné virtuálne počítače.
 • Rýchle vytváranie záloh zo snapshotov úložiska EMC, VNX alebo VNXe až 20 × rýchlejšie ako s konkurenčným riešením.
 • Jednoduché obnovenie jednotlivých položiek do dvoch minút bez prípravy a ďalších krokov.

Rýchle, bezpečné zotavenie po havárii pomocou cloudu

Veeam Cloud Connect - teraz s možnosťou replikácie

Zaistite dostupnosť svojich nenahraditeľných aplikácií bez nákladov a zložitého budovania a údržby pracoviska určeného pre zotavenie po havárii (disaster recovery - DR). Veeam Cloud Connect - teraz s možnosťou replikácie virtuálnych počítačov - ponúka plne integrované, rýchle a bezpečné zotavenie po havárii pomocou cloudu a zabezpečovanej poskytovateľom služieb.

Pokročilá replikácie z bitových kópií VM pomocou nástroja Veeam Cloud Connect sa ľahko nastavuje i používa. Zahŕňa:

 • hostiteľa v cloude pre DR s procesorom, pamäťou RAM, úložiskom a funkcií priradenie sieťových zdrojov od poskytovateľa služieb,
 • spustite kompletný failover do vzdialenej lokality pomocou niekoľkých klikov na zabezpečenom webovom portále a alebo čiastočný failover iba vybraných virtuálnych strojov,
 • pripojenie cez jediný port pomocou zabezpečeného, ​​spoľahlivého pripojenia SSL/TLS k poskytovateľovi služieb využívajúce šifrovanie prenosov dát - a ďalšie funkcie.

Rýchla záloha z úložísk EMC, NetApp, HP

Nová integrácia primárneho úložiska

Vďaka novej integrácii primárneho úložiska s EMC, NetApp a HP môžete získať nielen rýchle zálohy s minimálnym dopadom na prostredie, ale aj ďalšie možnosti, ako zhodnotiť vaše investície do úložiska. Okrem týchto schopností prináša sada Veeam Availability Suite v9 tiež nasledujúce nové vlastnosti:

 • Priamy NFS prístup: Prevádzajte zálohy VMware rýchlejšie a s menším dopadom na virtuálne prostredie zálohovaním priamo zo súborového (NFS) primárneho úložiska pomocou vlastného NFS klienta spoločnosti Veeam.
 • On-Demand Sandbox pre snapshoty úložísk: Pre rýchle a jednoduché testovanie a riešenie problémov využívajte snapshoty úložísk a vytvárajte kompletné izolované kópie produkčného prostredia len pomocou niekoľkých kliknutí - dostupné s VMware vSphere a úložiskami HP, NetApp a EMC.
 • Záloha z nástrojov NetApp SnapMirror a SnapVault: Úplne odstráňte dopad zálohovacích činností na produkčné úložisko tým, že dáta virtuálných strojov nebudete načítavať z primárneho úložného systému, ale zo sekundárnych úložných systémov SnapMirror alebo SnapVault.

Vylepšenia pre nástroje Veeam Explorer

Veeam Explorer pre Oracle

Veeam pridáva integrácii pre Oracle s nástrojom Veeam Explorer pre Oracle - a k tomu navyše ďalšie vylepšenie pre pokročilú granulárnu obnovu virtuálneho stroja v nástrojoch Veeam Explorer pre Microsoft Exchange, Active Directory, SharePoint a SQL Server. Veeam Availability Suite v9 prináša nasledujúce možnosti:

 • Veeam Explorer pre Oracle umožňujúci obnovu databáz Oracle na úrovni transakcií, a to vrátane zálohy denníka transakcií bez agenta, takže môžete databázy Oracle obnoviť do presného bodu v čase.
 • Nové funkcie eDiscovery pre Veeam Explorer pre Microsoft Exchange vrátane detailných reportov k exportu, ktoré vám umožní presne špecifikovať čo bolo exportované, odkiaľ a aké boli kritériá vyhľadávania.
 • Povolenie obnovy objektov politiky skupiny, integrovaných DNS záznamov a objektov oddielov konfigurácia pomocou nástroja Veeam Explorer pre Microsoft Active Directory, obnovy kolekcií webov a celých webov s nástrojom Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint, obnovy na úrovni tabuliek s nástrojom Veeam Explorer pre Microsoft SQL Server.
 • Vzdialený testovací server pre Veeam Explorer pre Microsoft SQL Server a Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint umožňujúce realizáciu obnovy na úrovni položiek bez spotreby zdrojov miestneho zálohovacieho servera na účely testovania, vďaka čomu je možné ľahšie udržať požiadavky na zálohovací výkon.

Dostupnosť pre veľké podniky

Vyšší výkon a flexibilita vďaka ďalšej funkciám pre veľké podniky

Veeam Availability Suite v9 zabezpečuje organizácii dostupnosť vďaka výkonným funkciám, ktoré boli vytvorené, aby uspokojovali nároky rastúcich podnikových prostredí a zabezpečovali rýchlejšie obnovenie, vyššiu flexibilitu a škálovateľnosť.

 • Nezávislá konzola poskytuje každému užívateľovi pohodlie, flexibilitu a jednoduchosť použitia, pretože oddeľuje sadu Veeam Availability Suite od servera pre inštaláciu na prenosných a stolových počítačoch, čím navždy eliminuje relácie RDP na zálohovací server.
 • Vylepšenia pre prostredie vzdialených systémov/firemných pobočiek (tzv. ROBO) pomáhajú rastúcim organizáciám zlepšovať dobu zálohovania a obnovenia v prostrediach typu ROBO a súčasne znižujú nároky na šírku pásma WAN, a to vďaka umiestneniu činností zálohovanie a obnovenie na vzdialené pracoviská.
 • Pokročilá podpora pásik ponúka prostredie rastúcich organizácií nové funkcie, a to vrátane paralelného spracovania, natívne retencia GFS, podpory fondov médií zahŕňajúce aj niekoľko knižníc opasok, podpory zariadení bez natívnych ovládačov Microsoft Windows.

Integrácia Veeam s HP StoreOnce Catalyst

Integrácia úložiska záloh

Získajte prvotriedny výkon zálohovania vďaka väčšej integrácii zálohovacích úložísk pre deduplikačný zariadenia HP, EMC a ďalších dodávateľov deduplikačných zariadení.

 • Nová integrácia HP StoreOnce Catalyst: Podpora pre HP StoreOnce Catalyst pre deduplikačný systémy HP StoreOnce zaisťujúce prvotriedne deduplikáciu dát na zdroji za účelom lepšieho výkonu zálohovanie, zníženie nákladov na zálohovanie a zjednodušenie zálohovacieho prostredia.
 • Aktualizovaná podpora EMC Dáta Domain: Nová integrácia s EMC Data Domain Boost, umožňujúci deduplikáciu dát na zdroji a šifrovanie dát počas prenosu po sieti WAN za účelom rýchlejšieho a bezpečnejšieho zálohovaní do externých zariadení EMC Data Domain.
 • Nové funkcie zaisťujúce vysoko výkonné zálohovanie u akéhokoľvek deduplikačného zariadení: Získajte až 10x rýchlejší zálohy vďaka novej možnosti tvorby reťazcov súborov zálohy pre individuálne virtuálne počítače, ktoré umožňujú niekoľko súbežných zápisov sekvencie pomocou paralelného spracovania virtuálnych počítačov. Zlepšite výkon tvorby lokálnych kópií záloh a znížte záťaž deduplikačných zariadenia elimináciou rehydratácie dát vďaka novej podpore proaktívnej úplnej zálohy pre tvorbu kópií záloh.

Scale-out Backup Repository bez obmedzenia

Výrazné zjednodušenie správy úložiska záloh

Správa úložiska záloh je pre každý podnik náročná a nákladná. Z nemalé časti preto, že exponenciálny rast objemu dát predbieha schopnosti tradičných riešení poskytovať efektívnú a úspornú správu. Novinka Scale-out Backup Repository tento problém rieši. Znižuje náklady na hardvér pre úložisko záloh a radikálne zjednodušuje správu úložiska záloh v podniku.

Vďaka tejto funkcii sa podnikom otvárajú nové možnosti:

 • Výrazné zjednodušenie správy úložiska záloh aj úloh zálohovania prostredníctvom jediného softvérovo definovaného úložiska preddavkov na viac rôznorodých úložných zariadeniach.
 • Zníženie nákladov na hardvér pre zálohovanie vďaka plnému využitiu investícií do úložiska záloh bez problémov s nevyužitými zariadeniami pre ukladanie záloh.
 • Zvýšenie výkonu zálohovanie umožňujúce kratšie RPO a znížené riziko straty dát pri každodenných operáciách.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace produkty

 • /buttons/download-trial-yelow-animated.gif
 • Veeam Backup Essentials Standard/2 CPU pre VMware
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií