Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication poskytuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé obnovenie virtualizovaných aplikácií a dát pre platformy VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam Backup & Replication ponúka najlepšiu možnosť ako zálohovať a chrániť Vaše virtuálne stroje. Zjednocuje zálohovanie a replikáciu do jediného riešenia, a ponúka najlepšie schopnosti v danom odbore.

Veeam Vám v produkte 2-v-1 zálohovania a replikácie ponúka komplexnú ochranu virtuálnej infraštruktúry. Veeam Backup & Replication predstavuje najlepší produkt na trhu pre zálohovanie VMware vSphere, čo potvrdzuje viac ako 73 000 spokojných zákazníkov a viac ako 5 miliónom chránených virtuálnych počítačov.

Moderná ochrana dát

Dáta sú tým najcennejším majetkom vašej spoločnosti. Staršie nástroje pre zálohovanie ale nedokážu reagovať na požiadavky virtuálnych prostredí a výzvy spojené s exponenciálnym rastom množstva dát, potrebou kratšie doby zálohovania a čím ďalej menšia tolerancia prestojov a strát dát. Spoločnosť Veeam sa domnieva, že dnešné požiadavky informačných technológií sa zmenili a že 3 hlavné problémy spojené so staršími spôsoby zálohovania - obmedzené funkcie, zvýšená zložitosť a vysoké náklady - už pre žiadnu organizáciu nie sú prijateľné.

Riešenie Veeam Backup & Replication predstavuje modernú ochranu dát navrhnutú pre virtualizáciu a cloud. Poskytuje výkonnú, ľahko použiteľnú a cenovo dostupnú ochranu dát pre prostredie VMware a Hyper-V. Už nikdy nebudete musieť aktualizovať ďalšieho agenta, od základu obnovovať ďalšií virtuálny počítač alebo vysvetľovať, prečo zálohovanie trvá tak dlho.

Riešenie Veeam Backup & Replication poskytuje v porovnaní so staršími zálohovacími nástrojmi podstatné a ďalekosiahle výhody:

  • zníženie času potrebného na zálohovanie a obnovenie o 95%,
  • zníženie času potrebného k správe o 90%,
  • zníženie nákladov až o 70%.

Výkon

Riešenie Veeam Backup & Replication na rozdiel od zálohovania na úrovni súborov poskytuje zálohy využívajúce bitovej kópie, ktoré umožňujú rýchle a efektívne zálohovanie virtuálnych počítačov a rýchlu a flexibilnú obnovu celého virtuálneho počítača, súborov alebo položiek programu. Môžete teda zálohovať každý virtuálny počítač tak často, ako potrebujete, a pritom stále dosahovať vytýčené ciele bodu obnovenia.

Jednoduché použitie

Riešenie Veeam Backup & Replication nevyžaduje agenta a vy vďaka tomu môžete prestať mrhať časom a energiou na nasadzovanie a správu agentov vo virtuálnych počítačoch. Prostredníctvom jedinej licencie a jednotnej konzoly môžete chrániť celú svoju virtuálnu infraštruktúru s využitím špičkových funkcií, ako je okamžitá obnova virtuálnych počítačov (Instant VM Recovery), okamžitá obnova na úrovni súborov a položiek aplikácií, replikácie virtuálnych počítačov a mnohé ďalšie.

Či už používate prostredia VMware, Hyper-V alebo kombináciu oboch, máme pre vás všetku potrebnú podporu pre najnovšie vydanie hypervízorov: VMware vSphere 5.1 a Windows Server 2012 Hyper-V.

Cenová dostupnosť

Riešenie Veeam Backup & Replication je ľahko použiteľné a jeho licencie aj údržba sú cenovo dostupné, a to najmä v porovnaní so staršími zálohovacími nástrojmi. Je licencované na základe počtu procesorových patíc a zahŕňa zálohovanie a obnovenie, replikáciu, deduplikáciu, akceleráciu siete WAN, podporu viac hypervízorov a centralizovanú správu v rámci jedného súdržného riešenie. Nie sú tu žiadne poplatky za aplikácie alebo za virtuálne počítače ani žiadni agenti, ktoré by bolo treba licencovať, nasadzovať alebo udržiavať. Riešenie Veeam Backup & Replication poskytuje najúplnejšiu ochranu vašej virtuálnej infraštruktúry, a to za zlomok ceny v porovnaní s ostatnými nástrojmi.

Veeam Backup & Replication môžete zakúpiť vo trech verziách: Standard, Enterprise a Enterprise Plus. Aké schopnosti zahŕňajú a v čom sa líši nájdete tu:

Nové funkcie verzie 7

Standard

Enterprise

Enterprise Plus
Záložné kópie Priamy prenos Priamy prenos Priamy prenos a akcelerácia WAN
Záloha zo snapshotov úložisko
Natívna podpora pásky Iba súbory Vrátane plného sledovanie záloh Vrátane plného sledovanie záloh
Podpora pre VMware vCloud Director Visibility + VeeamZIP backup Plná podpora aplikácie vCloud Director Plná podpora aplikácie vCloud Director
Obnovenie jedným kliknutím (súbory hosťa a virtuálnych počítačov) Vrátane voliteľných funkcií ovládaných užívateľovi
Virtuálne laboratórium pre Hyper-V (iba zálohy)
Virtuální laboratoře pro repliky (iba VMware)
Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint Bez obnovenie do pôvodného umiestnenia Vrátane obnovenie do pôvodného umiestnenia Vrátane obnovenie do pôvodného umiestnenia
Veeam Explorer pre Microsoft Exchange 2013 Bez obnovenie do pôvodného umiestnenia Vrátane obnovenie do pôvodného umiestnenia Vrátane obnovenie do pôvodného umiestnenia
Webový klientský modul plug-in vSphere
Plné a okamžité obnovenie až na úroveň súborov pre Hyper-V (Windows a Linux a ďalšie)
Automatizácia úloh PowerShell PowerShell PowerShell + RESTful API

Kompletné porovnanie edícií nájdete na stránkach Veeam.

Orientačné ceny

Veeam Backup & Replication Standard
589 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise
950 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
1.520 EUR

*ceny sú uvedené bez DPH
*ceny platia pre VMware aj Hyper-V
*ceny za socket

Verejný sektor a vzdelávacie inštitúcie môžu získať výrazné zľavy zo štandardnej ceny produktov - ak patríte do týchto kategórií, povedzte si o zľavu.

1-Click-RestoreBackup CopyVeeam Backup & Replication 7
Veeam Backup & Replication 7Virtuální laboratoř pro replikyWAN acceleration
WAN acceleration

Podrobný popis

Odstráňte prekážky zálohovanie mimo pracoviska

Záložné kópie

Osvedčené postupy a zdravý rozum diktujú zanechávať aspoň dve kópie záloh a nová funkcia Záložná kópia (Backup Copy) vám umožňuje implementovať správne zálohovanie a zásady uchovávania informácií bez nutnosti ďalších záloh, kopírovacích skriptov alebo schopností ako je súborová replikácia na báze úložiska. Zálohy virtuálnych strojov sú automaticky archivované do miesta uloženia vášho výberu a funkcie overenia (validation) a nápravy (remediation) zaručujú, že vaše kópie budú dostupné a spoľahlivé.

Integrovaná akcelerácia WAN

Vytvorenie kópií vašej zálohy mimo pracoviska môže byť ťažké. Pásky sú väčšinou problematické na správu, šírka pásma je drahá a univerzálné WAN akcelerátory nie sú optimalizované pre konkrétne zaťaženie. Veeam Backup & Replication verzie 7 prekonáva tieto prekážky vďaka integrovanej akcelerácii WAN. Vďaka cacheovanie, deduplikácii premennej dĺžky a optimalizácie pre prenos záloh Veeam cez WAN je integrovaná akcelerácia 50x rýchlejší než štandardné ukladanie súborov a je jednoduchá na použitie - bez nutnosti inštalácie agentov a bez nastavovania siete.

Natívna podpora pásik

Verzia 7 vám dáva viac možností ako archivovať zálohy - na disk, do cloudu a teraz aj na pásku. Podpora virtuálnych páskových knižníc (virtual tape libraries, VTL), páskových knižníc a samostatných páskových jednotiek ponúka flexibilitu, ktorú potrebujete k využitiu investícií a politík, ktoré ste už vytvorili okolo zálohovanie na pásku.

Využívajte viac svoju virtuálnu infraštruktúru

Záloha zo snapshotov úložiska (zatiaľ iba VMware)

S exkluzívnymi inováciami od Veeam, ktoré zahŕňajú schopnosť využitia VMware Changed Block Tracking, môžete vytvárať zálohy a repliky zo snapshotov úložiska ako často budete chcieť a kedykoľvek budete chcieť, niekoľkokrát za deň až raz za päť minút, aj počas pracovnej doby. Výsledkom je takmer kontinuálna ochrana dát, ktorá neovplyvňuje vaše prevádzkové prostredie alebo spustené virtuálne stroje.

Vylepšená podpora VMware vCloud Director

Podpora vCloud Director (vCD) ide do hĺbky vďaka integrovanej viditeľnosti vCD infraštruktúry v zálohovacie konzole. Verzia 7 tiež zálohuje metadáta a atribúty spojené s vApps a virtuálnymi strojmi a umožňuje obnovu týchto položiek a rýchlo opravené virtuálne stroje späť priamo do vCD.

Virtuálne laboratórium pre Hyper-V

SureBackup eliminuje riziko automatickým overovaním obnoviteľnosti preddavkov, U-AIR (Universal Application-Item Recovery) umožňuje rýchlu, bezagentní obnovu objektov z akejkoľvek virtualizované aplikácie a On-Demand Sandbox vytvára izolované prostredie pre testovanie, riešenie problémov a školenia.

Vyžaduje Windows Server 2012 Hyper-V.

Virtuálne laboratórium pre repliky (zatiaľ iba VMware)

S novou funkciou SureReplica môžete automaticky overovať každý bod obnovy v každej replike. Vaše pohotovostný repliky a zdroje DR infraštruktúry môžete využiť s U-AIR a On-Demand Sandbox funkciami.

VMware vSphere Web Client plug-in

Monitorujte vašu zálohovaciu infraštruktúru priamo z webového klienta vSphere. Nový plug-in prináša rýchly a detailný prehľad stavu úloh a zálohovacích zdrojov a tiež zjednodušuje plánovanie kapacity a identifikáciu nechránených virtuálnych strojov.

Obnovte dáta, ktoré potrebujete, behom minút nie hodín

Samoobslužná obnova virtuálnych strojov a súborov

Teraz môžete obnoviť virtuálne stroje s vylepšeným 1-Click Restore, a nová možnosť delegovanie vám umožní bezpečne odovzdať obnovu do rúk podnikových užívateľov, čo vedie k rýchlejšej obnove a k zníženiu záťaže na IT personál.

Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint

Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint ponúka nepretržitú viditeľnosť, pokročilé možnosti vyhľadávania a rýchle obnovenie jednotlivých položiek, verzia 7 tak vstupuje na trh s riešeniami pre zálohovanie a obnovu pre SharePoint. Vďaka vstavanému e-discovery a obnově bez potreby agentov nemusíte tráviť čas, vynakladať úsilie a peniaze do drahých pomocných nástrojov pre bezproblémovú obnovu položiek z SharePoint.

S verziou 7 prichádza aj podpora Microsoft Exchange 2013.

FAQ

Q: Je možné rozdělit existující licence Veeam Backup & Replication, abych mohl zálohovat VMware vSphere i Microsoft Hyper-V z jedné konzole?

A: Ano. Pokud takový požadavek máte, pošlete nám email na adresu sales@oldanygroup.cz nebo přes kontaktní formulář spolu s existujícím licenčním souborem a my to pro Vás zařídíme. Pokud máte licenci z balíku Veeam Essentials (Plus), tak to možné bohužel není a licenci lze použít pouze pro VMware vSphere.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba