Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication poskytuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé obnovenie virtualizovaných aplikácií a dát pre platformy VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam Backup & Replication ponúka najlepšiu možnosť ako zálohovať a chrániť Vaše virtuálne stroje. Zjednocuje zálohovanie a replikáciu do jediného riešenia, a ponúka najlepšie schopnosti v danom odbore.

Veeam Vám v produkte 2-v-1 zálohovania a replikácie ponúka komplexnú ochranu virtuálnej infraštruktúry. Veeam Backup & Replication predstavuje najlepší produkt na trhu pre zálohovanie VMware vSphere, čo potvrdzuje viac ako 73 000 spokojných zákazníkov a viac ako 5 miliónom chránených virtuálnych počítačov.

Moderná ochrana dát

Dáta sú tým najcennejším majetkom vašej spoločnosti. Staršie nástroje pre zálohovanie ale nedokážu reagovať na požiadavky virtuálnych prostredí a výzvy spojené s exponenciálnym rastom množstva dát, potrebou kratšie doby zálohovania a čím ďalej menšia tolerancia prestojov a strát dát. Spoločnosť Veeam sa domnieva, že dnešné požiadavky informačných technológií sa zmenili a že 3 hlavné problémy spojené so staršími spôsoby zálohovania - obmedzené funkcie, zvýšená zložitosť a vysoké náklady - už pre žiadnu organizáciu nie sú prijateľné.

Riešenie Veeam Backup & Replication predstavuje modernú ochranu dát navrhnutú pre virtualizáciu a cloud. Poskytuje výkonnú, ľahko použiteľnú a cenovo dostupnú ochranu dát pre prostredie VMware a Hyper-V. Už nikdy nebudete musieť aktualizovať ďalšieho agenta, od základu obnovovať ďalšií virtuálny počítač alebo vysvetľovať, prečo zálohovanie trvá tak dlho.

Hlavné schopnosti Veeam Backup & Replication

 • Obnovenie virtuálneho stroja po havárii len za 2 minúty.
 • Takmer nepretržitá ochrana dát s integrovanou replikáciou.
 • Vylepšené rýchle obnovenie položiek bez potreby agentov a zabezpečenie e-discovery pre Microsoft Exchange, SharePoint a Active Directory spolu s obnovením databáze SQL na úrovni transakcií.
 • Nižšie RPO a 20x rýchlejší zálohovanie so zálohovaním zo snímok úložísk HP a NetApp.
 • Automatické testovanie obnoviteľnosti každej zálohy a každej repliky pri každom zálohovaní.
 • Zálohovanie mimo pracoviska 50x rýchlejší ako štandardné kopírovanie súborov, s integrovanou akceleráciou siete WAN.
 • Rýchle a bezpečné cloudové zálohovanie s funkciou Veeam Cloud Connect.
 • Deduplikácie a kompresia minimalizujúce využitie úložiska.
 • Obnovenie mimo pracovisko s prevzatím služieb pri zlyhaní jedným kliknutím a podpora pre jednoduchšiu migráciu dátových centier s nulovou stratou dát.

Veeam Backup & Replication môžete zakúpiť vo trech verziách: Standard, Enterprise a Enterprise Plus. Aké schopnosti zahŕňajú a v čom sa líši nájdete tu:

Nové funkcie verzie 8

Standard

Enterprise

Enterprise Plus

Zálohovanie (diskové a páskové, vstavaná deduplikácie a kompresie)
Veeam Cloud Connect
Obnovenie (celých VM, virtuálnych diskov, na úrovni súborov)
Replikácie
SureBackup a SureReplica 
On-Demand Sandbox
Vylepšené obnovenie pre Microsoft SQL, Exchange, SharePoint a Active Directory
Vylepšené šifrovanie
Vstavaná akcelerácie WAN (pre zálohy i repliky)
Zálohy zo snapshotov HP Storage a NetApp Storage
Sekundárne zálohovanie do NetApp (SnapMirror/SnapVault)
Self-service recovery
Task Automation (podpora RESTful API)

Kompletné porovnanie edícií (PDF, CZ) nájdete na stránkach Veeam.

Orientačné ceny

Veeam Backup & Replication Standard
620 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise
1.100 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
1.680 EUR

*ceny sú uvedené bez DPH
*ceny platia pre VMware aj Hyper-V
*ceny za socket

Verejný sektor a vzdelávacie inštitúcie môžu získať výrazné zľavy zo štandardnej ceny produktov - ak patríte do týchto kategórií, povedzte si o zľavu.

2-v-1Backup from storage snapsCloud connect user
DeduplicationEMCEncryption
Failover PlanInstant recoveryNative tape support
SureBackupVeadWAN accellerator

Podrobný popis

Vysokorýchlostné obnovenie a ochrana pred stratou dát

Veeam Explorer pre snapshoty úložiská a zálohovanie zo snapshotov úložiska (NetApp) - iba pre VMware

Integrácia medzi produktmi NetApp a Veeam umožňuje bleskurýchlu tvorbu záloh zo snapshotov úložiska, ktorá je až 20-krát rýchlejšie ako u konkurenčných produktov. Môžete rýchlo a efektívne obnovovať jednotlivé položky z produktov NetApp Snapshot, SnapMirror a SnapVault a zlepšiť ochranu pre účely obnovenie dát pomocou tvorby okamžitých sekundárnych záloh zo snapshotov úložiska.

Veeam Explorer pre SQL

Rýchle obnovenie databáz Microsoft SQL na úrovni transakcií. S funkciou zálohovanie a opätovného prehrávania protokolu transakcií bez agenta môžete obnovovať databázy SQL v konkrétny požadovaný čas. Získate tak ochranu databázy SQL umožňujúci rýchle plnenie RTO a RPO.

Vysokorýchlostné obnovenie

Veeam Explorer pre Exchange

Vylepšený produkt Veeam Explorer pre Microsoft Exchange prináša zbrusu nové funkcie, ktoré uľahčujú a ešte viac zefektívňujú granulárne obnovenie prostredia Exchange. Ponúka okrem iného obnovenie trvalo odstránených položiek, ktoré ste považovali za navždy stratené, podporu online archivácie prostredí Microsoft Exchange a webový portál pre obnovenie, pomocou ktorého neuvidia pracovník provádějící podporu obsah položiek (napr. e-maily, kalendár atď.).

Veeam Explorer pre Active Directory

Teraz môžete obnovovať jednotlivé objekty, celé kontajnery, užívateľské kontá a počítačová heslá služby Active Directory okamžite a ľahko.

Ochrana pred stratou dát

Veeam Cloud Connect

Predíďte strate dát s rýchlym a bezpečným cloudovým zálohovaním. Veeam Cloud Connect ponúka jednoduchý a účinný spôsob, ako premiestniť zálohy do externého cloudového umiestnenia hostovaného u poskytovateľa služieb, a to prostredníctvom pripojenia SSL a cloudové brány.

Integrácia riešení EMC Data Domain Boost

Vďaka riešeniu EMC Data Domain Boost získate možnosť deduplikácie dát na strane zdroja, čo vedie k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu zálohovaní s nižšími RPO a k minimálnemu riziku straty dát. Medzi výhody kombinácie záloh Veeam a riešenie EMC Data Domain Boost patrí až o 50% rýchlejšie zálohovanie, 10-krát rýchlejšia tvorba a transformácie syntetického súboru úplnej zálohy, ktorá ešte viac skracuje prestoje spôsobené zálohovaním, a pripojenie Fibre Channel umožňujúci zálohovanie do produktu Data Domain bez nutnosti používať sieť LAN.

Komplexné šifrovanie

Zabezpečte svoje záložné dáta pomocou komplexného 256-bitoveho šifrovanie AES - v zdroji (pri zálohovaní), za prenosu a v nečinnom stave. To všetko bez nepriaznivého vplyvu na integrované funkcie kompresie, deduplikácie a akcelerácie siete WAN. Dáta môžete obnoviť zo zašifrovaných záložných súborov aj v prípade straty hesla a bez ohrozenia zabezpečenia.

Vylepšená replikácie

Využite funkcie rýchlejšie a efektívnejšie replikácie s akceleráciou siete WAN, s ktorými je možné replikovať dáta až 50x rýchlejšie a pritom 20x zmenšiť využitie šírky pásma. Ponúka funkcie replikácie zo záložných súborov bez negatívneho vplyvu na produkčné prostredie, plány zotavenie po havárii s vstavanou orchestráciou umožňujúci ľahké zotavenie, umiestnenie jedným kliknutím a funkcie plánovaného obnovenia po havárii, ktoré uľahčujú migráciu dátového centra s nulovou stratou dát.

FAQ

Q: Je možné rozdělit existující licence Veeam Backup & Replication, abych mohl zálohovat VMware vSphere i Microsoft Hyper-V z jedné konzole?

A: Ano. Pokud takový požadavek máte, pošlete nám email na adresu sales@oldanygroup.cz nebo přes kontaktní formulář spolu s existujícím licenčním souborem a my to pro Vás zařídíme. Pokud máte licenci z balíku Veeam Essentials (Plus), tak to možné bohužel není a licenci lze použít pouze pro VMware vSphere.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace informácie

 • Súvisiace produkty

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+420 222 550 022

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba