Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication poskytuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé obnovenie virtualizovaných aplikácií a dát pre platformy VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam Backup & Replication ponúka najlepšiu možnosť ako zálohovať a chrániť Vaše virtuálne stroje. Zjednocuje zálohovanie a replikáciu do jediného riešenia, a ponúka najlepšie schopnosti v danom obore.

Veeam Backup Replication predstavuje výkonné, ľahko použiteľné a cenovo dostupné riešenie zálohovania a dostupnosti. Poskytuje rýchlu, flexibilnú a spoľahlivú obnovu virtualizovaných aplikácií a dát. Kombinuje zálohovanie a replikáciu virtuálnych počítačov v jednom softvérovom riešení s oceňovanou podporou pre virtuálne prostredie VMware vSphere and Microsoft Hyper-V.

Moderná ochrana dát

Dáta sú tým najcennejším majetkom vašej spoločnosti. Staršie nástroje pre zálohovanie ale nedokážu reagovať na požiadavky virtuálnych prostredí a výzvy spojené s exponenciálnym rastom množstva dát, potrebu kratšie doby zálohovania a čím ďalej menšu toleranciu prestojov a strát dát. Spoločnosť Veeam sa domnieva, že dnešné požiadavky informačných technológií sa zmenili a že 3 hlavné problémy spojené so staršími spôsoby zálohovania - obmedzené funkcie, zvýšená zložitosť a vysoké náklady - už pre žiadnu organizáciu nie sú prijateľné.

Riešenie Veeam Backup & Replication predstavuje modernú ochranu dát navrhnutú pre virtualizáciu a cloud. Poskytuje výkonnú, ľahko použiteľnú a cenovo dostupnú ochranu dát pre prostredie VMware a Hyper-V. Už nikdy nebudete musieť aktualizovať ďalšieho agenta, od základu obnovovať ďalší virtuálny počítač alebo vysvetľovať, prečo zálohovanie trvá tak dlho.

Hlavné schopnosti Veeam Backup & Replication

Riešenie Veeam poskytuje výkonné a efektívne zálohovanie virtuálnych počítačov, rýchlu a flexibilné obnovu a vyspelú replikáciu virtuálnych počítačov vrátane nasledujúcich možností:

 • Obnova celých virtuálnych počítačov, jednotlivých súborov a položiek aplikácií.
 • Rýchla obnova bez použitia agenta a e-discovery pre Microsoft Exchange, SharePoint a Active Directory.
 • Obnova databáz Oracle na úrovni transakcií a databáz SQL Server.
 • Krátke RPO a 20× rýchlejší zálohovanie s využitím snapshotov úložisko EMC, HP a NetApp.
 • Plne integrované cloudové zotavenie po havárii aj rýchle a bezpečné cloudové zálohovanie vďaka službe Veeam Cloud Connect prostredníctvom poskytovateľa služby.
 • Automatické overenie obnoviteľnosti každej zálohy a každej repliky pri každom zálohovanie.
 • Integrovaná akcelerácia siete WAN umožňujúce prenos záloh a replík offsite až 50× rýchlejšie ako pri štandardnom kopírovaní súborov.
 • Neobmedzené úložisko Scale-out Backup Repository, funkcia Direct Storage Access a integrovaná deduplikácie a komprimácie.
 • Zotavenie po havárii pomocou failover a failback pracovisko na jedno kliknutie s malým alebo nulovým dopadom na chod firmy.

Veeam Backup & Replication môžete zakúpiť v troch verziách: Standard, Enterprise a Enterprise Plus. Aké schopnosti zahŕňajú a v čom sa líši nájdete tu:

Nové funkcie verzie 9

Standard

Enterprise

Enterprise Plus

Zálohovánie (diskové a páskové, vstávaná deduplikacia a kompresia)
Instant VM Recovery
Obnovenie (celých VM, virtuálních diskov, na úrovni súborov)
Veeam Explorer pre snapshoty úložiska (EMC, HP a NetApp)
Veeam Explorer pre Microsoft Active Directory, pre Microsoft Exchange, pre Microsoft SQL Server, pre Microsoft SharePoint čiastočne
Veeam Explorer pre Oracle
U-AIR (Universal Application-Item Recovery)
VeeamZIP
Zálohovánie zo snapshotov úložiska (EMC, HP a NetApp), z nástrojov NetApp SnapMirror a SnapVault
Zálohovánie Veeam Cloud Connect
Sekundárne zálohovánie do NetApp (SnapMirror/SnapVault)
Self-service recovery
Vstavaná akceleracia WAN (pre zálohy i repliky) čiastočne
SureBackup a SureReplica
On-Demand Sandbox
Task Automation (podpora RESTful API) čiastočne čiastočne

Kompletné porovnanie edícií (PDF, CZ) nájdete na stránkach Veeam.

Orientačné ceny

Veeam Backup & Replication Standard
650 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise
1.150 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
1.900 EUR

* ceny sú uvedené bez DPH
* ceny platia pre VMware i Hyper-V
* ceny za socket

Bezplatná verzia

Bezplatne môžete používať nástroj Veeam Backup Free Edition, ktorý je je nevyhnutný pre správu vašich virtuálnych počítačov, či už vykonávate pravidelné zálohy akokoľvek. Bez ohľadu na to, či používate produkty VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, ich kombinácii alebo máte obmedzený rozpočet, je Veeam Backup Free Edition dokonalou voľbou pre vaše virtuálne prostredie.

Verejný sektor a vzdelávacie inštitúcie môžu získať výrazné zľavy zo štandardnej ceny produktov - ak patríte do týchto kategórií, povedzte si o zľavu.

2-v-1Backup from storage snapsCloud connect user
Cloud ReplicaDeduplicationEMC
EncryptionFailover PlanInstant recovery
Native tape supportSureBackupVead
Veeam ExplorerVeeam ONE MonitorWAN accellerator

Podrobný popis

Zálohovanie

Skráťte si zálohovacie prestoje

Nástroj Veeam Backup & Replication zaisťuje rýchle a spoľahlivé zálohovanie s využitím bitovej kópie pre virtuálne prostredie vSphere a Hyper-V bez využitia agentov. To vám dáva možnosť skrátiť zálohovacie prestoje a znížiť náklady na zálohovanie a úložiska.

 • Zaistite si konzistentné zálohovanie aplikácií na úrovni bitovej kópie virtuálneho počítača vďaka pokročilému spracovanie s ohľadom na aplikácie.
 • Rýchlejšie RPO a ultrarýchle zálohovanie zo snapshotov úložisko EMC, HP a NetApp.
 • Prenášajte dáta do offsite umiestnenia až 50 × rýchlejšie vďaka integrovanej WAN akcelerácii.
 • Vylepšené zálohovanie a obnovenie ROBO vďaka vylepšeniu ROBO pre edíciu Enterprise.
 • Zjednodušte si správu uchovávanie záloh vďaka neobmedzene rozšiřitelnému úložisku Scale-out Backup Repository.
 • Umožnite rýchle a bezpečné zálohovanie do cloudu s produktom Veeam Cloud Connect a úplným šifrovaním, ktoré zabezpečia dáta počas zálohovania, pri prenose a po uložení.
 • Automaticky overujte obnoviteľnosť dát pomocou nástroja SureBackup.
 • Zálohujte priamo z primárneho súborového úložiska (NFS) pomocou proprietárneho klienta NFS Veeam s možnosťou priameho prístupu k NFS.
 • Znížte požiadavky na úložisko zálohovanie a sieťovú prevádzku vďaka integrovanej deduplikáciu a komprimáciu.

Obnovenie

Obnovujte celé virtuálne počítače, jednotlivé súbory a všetko medzi tým

Riešenie Veeam Backup & Replication poskytuje bleskovej spoľahlivé obnovenie celých virtuálnych počítačov, samostatných súborov a položiek aplikácií. Zaisťuje vám tak istotu takmer v každom scenári obnovenie a dáva vám možnosť dosahovať krátkej cieľovej doby obnovenia (RTO) za menej ako 15 minút.

Obnovujte celej virtuálne počítače v poriadku minút pomocou nástroja Instant VM Recovery. Spúšťajte ľubovoľnú virtualizovanú aplikáciu v prostredí vSphere alebo Hyper-V priamo z najnovšej zálohy, bez toho aby užívatelia museli čakať, až zaistíte úložiska, je extrahovaný zálohu a skopírujete ju do prevádzkového prostredia. Po obnovení môžete použiť VMware Storage VMotion, Hyper-V Live Migration alebo proprietárne Veeam Quick Migration k presunu virtuálnych počítačov späť do produkčného úložiska.

Máte tiež ďalšie možnosti:

 • Obnovujte ľahko jednotlivé súbory pomocou okamžitého obnovenia na úrovni súborov.
 • Rýchlo a ľahko obnovujte položky Microsoft Exchange pomocou nástroja Veeam Explorer pre Microsoft Exchange.
 • Obnovujte objekty služby Active Directory, celé kontajnery, OU a používateľské účty pomocou nástroja Veeam Explorer pre Microsoft Active Directory.
 • Obnovujte celé weby a kolekcie lokalít SharePoint; vracajte odstránené položky späť do produkcie pomocou nástroja Veeam Explorer pre Microsoft SharePoint.
 • Rýchle obnovenie na úrovni transakcií a obnovenie do stavu v určitom čase pre databázy Oracle pomocou nástroja Veeam Explorer pre Oracle a databázy SQL Server pomocou nástroja Veeam Explorer pre Microsoft SQL Server.
 • Využívajte snapshoty EMC, HP a NetApp k obnovovaniu jednotlivých súborov alebo celých virtuálnych počítačov zo Snapshot úložiska pomocou nástroja Veeam Explorer pre snapshoty úložiska.

Replikácie

Zjednodušenie dostupnosti dát a zotavenie po havárii

Zaistite pokročilú replikáciu virtuálnych počítačov a jednoduchšie zotavenie po havárii a tým dostupnosť kľúčových aplikácií.

 • Replikácie virtuálneho počítača na báze obrazu interne pre zaistenie vysokej dostupnosti aj offsite na účely zotavenie po havárii.
 • Expandujte do cloudu vďaka plne integrovanému, rýchlemu a bezpečnému zotavenie po havárii (DRaaS) v službe Veeam Cloud Connect.
 • Využite integrovanú WAN akceleráciu a prenášajte repliky do offsite umiestnenia až 50 × rýchlejšie.
 • Automaticky overujte obnoviteľnosť replík pomocou nástroja SureReplica.
 • Zjednodušte si failover a failback replík s malým alebo nulovým dopadom na chod firmy.
 • Odstráňte dopady na produkčné prostredie využitím záloh ako zdroja pre replikáciu.

FAQ

Q: Je možné rozdělit existující licence Veeam Backup & Replication, abych mohl zálohovat VMware vSphere i Microsoft Hyper-V z jedné konzole?

A: Ano. Pokud takový požadavek máte, pošlete nám email na adresu sales@oldanygroup.cz nebo přes kontaktní formulář spolu s existujícím licenčním souborem a my to pro Vás zařídíme. Pokud máte licenci z balíku Veeam Essentials (Plus), tak to možné bohužel není a licenci lze použít pouze pro VMware vSphere.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace produkty

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií