Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam Backup & Replication

Veeam Backup & Replication poskytuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé obnovenie virtualizovaných aplikácií a dát pre platformy VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

Veeam Backup & Replication ponúka najlepšiu možnosť ako zálohovať a chrániť Vaše virtuálne stroje. Zjednocuje zálohovanie a replikáciu do jediného riešenia, a ponúka najlepšie schopnosti v danom odbore.

Veeam Vám v produkte 2-v-1 zálohovania a replikácie ponúka komplexnú ochranu virtuálnej infraštruktúry. Veeam Backup & Replication predstavuje najlepší produkt na trhu pre zálohovanie VMware vSphere, čo potvrdzuje viac ako 73 000 spokojných zákazníkov a viac ako 5 miliónom chránených virtuálnych počítačov.

Moderná ochrana dát

Dáta sú tým najcennejším majetkom vašej spoločnosti. Staršie nástroje pre zálohovanie ale nedokážu reagovať na požiadavky virtuálnych prostredí a výzvy spojené s exponenciálnym rastom množstva dát, potrebou kratšie doby zálohovania a čím ďalej menšia tolerancia prestojov a strát dát. Spoločnosť Veeam sa domnieva, že dnešné požiadavky informačných technológií sa zmenili a že 3 hlavné problémy spojené so staršími spôsoby zálohovania - obmedzené funkcie, zvýšená zložitosť a vysoké náklady - už pre žiadnu organizáciu nie sú prijateľné.

Riešenie Veeam Backup & Replication predstavuje modernú ochranu dát navrhnutú pre virtualizáciu a cloud. Poskytuje výkonnú, ľahko použiteľnú a cenovo dostupnú ochranu dát pre prostredie VMware a Hyper-V. Už nikdy nebudete musieť aktualizovať ďalšieho agenta, od základu obnovovať ďalšií virtuálny počítač alebo vysvetľovať, prečo zálohovanie trvá tak dlho.

Hlavné schopnosti Veeam Backup & Replication

 • Obnovenie virtuálneho stroja po havárii len za 2 minúty.
 • Takmer nepretržitá ochrana dát s integrovanou replikáciou.
 • Vylepšené rýchle obnovenie položiek bez potreby agentov a zabezpečenie e-discovery pre Microsoft Exchange, SharePoint a Active Directory spolu s obnovením databáze SQL na úrovni transakcií.
 • Nižšie RPO a 20x rýchlejší zálohovanie so zálohovaním zo snímok úložísk HP a NetApp.
 • Automatické testovanie obnoviteľnosti každej zálohy a každej repliky pri každom zálohovaní.
 • Zálohovanie mimo pracoviska 50x rýchlejší ako štandardné kopírovanie súborov, s integrovanou akceleráciou siete WAN.
 • Rýchle a bezpečné cloudové zálohovanie s funkciou Veeam Cloud Connect.
 • Deduplikácie a kompresia minimalizujúce využitie úložiska.
 • Obnovenie mimo pracovisko s prevzatím služieb pri zlyhaní jedným kliknutím a podpora pre jednoduchšiu migráciu dátových centier s nulovou stratou dát.

Veeam Backup & Replication môžete zakúpiť vo trech verziách: Standard, Enterprise a Enterprise Plus. Aké schopnosti zahŕňajú a v čom sa líši nájdete tu:

Nové funkcie verzie 8

Standard

Enterprise

Enterprise Plus

Zálohovanie (diskové a páskové, vstavaná deduplikácie a kompresie)
Veeam Cloud Connect
Obnovenie (celých VM, virtuálnych diskov, na úrovni súborov)
Replikácie
SureBackup a SureReplica 
On-Demand Sandbox
Vylepšené obnovenie pre Microsoft SQL, Exchange, SharePoint a Active Directory
Vylepšené šifrovanie
Vstavaná akcelerácie WAN (pre zálohy i repliky)
Zálohy zo snapshotov HP Storage a NetApp Storage
Sekundárne zálohovanie do NetApp (SnapMirror/SnapVault)
Self-service recovery
Task Automation (podpora RESTful API)

Kompletné porovnanie edícií (PDF, CZ) nájdete na stránkach Veeam.

Orientačné ceny

Veeam Backup & Replication Standard
620 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise
1.100 EUR
Veeam Backup & Replication Enterprise Plus
1.680 EUR

*ceny sú uvedené bez DPH
*ceny platia pre VMware aj Hyper-V
*ceny za socket

Bezplatná verzia

Bezplatne môžete používať nástroj Veeam Backup Free Edition, ktorý je je nevyhnutný pre správu vašich virtuálnych počítačov, či už vykonávate pravidelné zálohy akokoľvek. Bez ohľadu na to, či používate produkty VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, ich kombináciu, alebo máte obmedzený rozpočet, je Veeam Backup Free Edition dokonalou voľbou pre vaše virtuálne prostredie.

Verejný sektor a vzdelávacie inštitúcie môžu získať výrazné zľavy zo štandardnej ceny produktov - ak patríte do týchto kategórií, povedzte si o zľavu.

2-v-1Backup from storage snapsCloud connect user
DeduplicationEMCEncryption
Failover PlanInstant recoveryNative tape support
SureBackupVeadWAN accellerator

Podrobný popis

Vysokorýchlostné obnovenie a ochrana pred stratou dát

Veeam Explorer pre snapshoty úložiská a zálohovanie zo snapshotov úložiska (NetApp) - iba pre VMware

Integrácia medzi produktmi NetApp a Veeam umožňuje bleskurýchlu tvorbu záloh zo snapshotov úložiska, ktorá je až 20-krát rýchlejšie ako u konkurenčných produktov. Môžete rýchlo a efektívne obnovovať jednotlivé položky z produktov NetApp Snapshot, SnapMirror a SnapVault a zlepšiť ochranu pre účely obnovenie dát pomocou tvorby okamžitých sekundárnych záloh zo snapshotov úložiska.

Veeam Explorer pre SQL

Rýchle obnovenie databáz Microsoft SQL na úrovni transakcií. S funkciou zálohovanie a opätovného prehrávania protokolu transakcií bez agenta môžete obnovovať databázy SQL v konkrétny požadovaný čas. Získate tak ochranu databázy SQL umožňujúci rýchle plnenie RTO a RPO.

Vysokorýchlostné obnovenie

Veeam Explorer pre Exchange

Vylepšený produkt Veeam Explorer pre Microsoft Exchange prináša zbrusu nové funkcie, ktoré uľahčujú a ešte viac zefektívňujú granulárne obnovenie prostredia Exchange. Ponúka okrem iného obnovenie trvalo odstránených položiek, ktoré ste považovali za navždy stratené, podporu online archivácie prostredí Microsoft Exchange a webový portál pre obnovenie, pomocou ktorého neuvidia pracovník provádějící podporu obsah položiek (napr. e-maily, kalendár atď.).

Veeam Explorer pre Active Directory

Teraz môžete obnovovať jednotlivé objekty, celé kontajnery, užívateľské kontá a počítačová heslá služby Active Directory okamžite a ľahko.

Ochrana pred stratou dát

Veeam Cloud Connect

Predíďte strate dát s rýchlym a bezpečným cloudovým zálohovaním. Veeam Cloud Connect ponúka jednoduchý a účinný spôsob, ako premiestniť zálohy do externého cloudového umiestnenia hostovaného u poskytovateľa služieb, a to prostredníctvom pripojenia SSL a cloudové brány.

Integrácia riešení EMC Data Domain Boost

Vďaka riešeniu EMC Data Domain Boost získate možnosť deduplikácie dát na strane zdroja, čo vedie k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu zálohovaní s nižšími RPO a k minimálnemu riziku straty dát. Medzi výhody kombinácie záloh Veeam a riešenie EMC Data Domain Boost patrí až o 50% rýchlejšie zálohovanie, 10-krát rýchlejšia tvorba a transformácie syntetického súboru úplnej zálohy, ktorá ešte viac skracuje prestoje spôsobené zálohovaním, a pripojenie Fibre Channel umožňujúci zálohovanie do produktu Data Domain bez nutnosti používať sieť LAN.

Komplexné šifrovanie

Zabezpečte svoje záložné dáta pomocou komplexného 256-bitoveho šifrovanie AES - v zdroji (pri zálohovaní), za prenosu a v nečinnom stave. To všetko bez nepriaznivého vplyvu na integrované funkcie kompresie, deduplikácie a akcelerácie siete WAN. Dáta môžete obnoviť zo zašifrovaných záložných súborov aj v prípade straty hesla a bez ohrozenia zabezpečenia.

Vylepšená replikácie

Využite funkcie rýchlejšie a efektívnejšie replikácie s akceleráciou siete WAN, s ktorými je možné replikovať dáta až 50x rýchlejšie a pritom 20x zmenšiť využitie šírky pásma. Ponúka funkcie replikácie zo záložných súborov bez negatívneho vplyvu na produkčné prostredie, plány zotavenie po havárii s vstavanou orchestráciou umožňujúci ľahké zotavenie, umiestnenie jedným kliknutím a funkcie plánovaného obnovenia po havárii, ktoré uľahčujú migráciu dátového centra s nulovou stratou dát.

FAQ

Q: Je možné rozdělit existující licence Veeam Backup & Replication, abych mohl zálohovat VMware vSphere i Microsoft Hyper-V z jedné konzole?

A: Ano. Pokud takový požadavek máte, pošlete nám email na adresu sales@oldanygroup.cz nebo přes kontaktní formulář spolu s existujícím licenčním souborem a my to pro Vás zařídíme. Pokud máte licenci z balíku Veeam Essentials (Plus), tak to možné bohužel není a licenci lze použít pouze pro VMware vSphere.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace informácie

 • Súvisiace produkty

 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba