Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Zálohovanie (BaaS)

Ukladajte zálohy mimo pracoviska bez nákladov a zložitosti správy externej infraštruktúry. Veeam® Cloud Connect poskytuje plne integrovaný, rýchly a bezpečný spôsob umožňujúci uskutočňovať zálohovania a obnovenia pomocou cloudu.

Veeam Cloud Connect je služba integrovaná do všetkých edícií programu Veeam Backup & Replication (od v8), pomocou ktorej môžete ukladať svoje (šifrovaná) dáta do cloudu k vybranému poskytovateľovi služby. Spoločnosť OldanyGroup je jedným z týchto poskytovateľov. Vyskúšajte si služby HNEĎ!

Služba Veeam Cloud Connect je určená pre toho, kto chce:

 • zálohovať priamo do vzdialenej lokality
 • bezpečne odkladať druhú zálohu (primárna je u vás) do vzdialenej lokality
 • byť v zhode s pravidlom "3-2-1"
 • šetriť náklady za prenájom HW, housing v datacentre a správu riešení

Čo musím urobiť, keď chcem Veeam Cloud Connect vyskúšať?

 1. Používať ľubovoľnú edíciu Veeam Backup & Replication.
 2. Vyplniť formulár pre zriadenie trial účtu (zriadenie je online).
 3. Nastaviť si svoju inštanciu Veeam Backup & Replication podľa video návodu nižšie (za použitia údajov, ktoré dostanete emailom).

Koľko služba stojí?

Služba sa platí podľa počtu odkladaných virtuálnych strojov a objemu uložených dát. Ďalej je možné doobjednať služby ako seeding, zaslanie zálohy na prenosnom médiu a konzultácie na nastavenie, tieto sú nacenene individuálne.

 • 7,25 EUR/VM/mesiac
 • 0,05 EUR/GB/mesiac (pre dáta do 1 TB, potom individuálne)

Platíte len za objem dát, ktoré na našom úložisku využívate.

Ceny sú v EUR bez DPH.

Je to bezpečné?

ÁNO!

Sami si pri nastavovaní úlohy zvolíte, či chcete dáta šifrovať a tá sa potom k nám dostanú už len ako šifrovaná. Pre šifrovanie sa používa bezpečný algoritmus AES-256.

Ako si môžem službu Veeam Cloud Connect objednať?

Stačí, keď vyplníte dopytový formulár, my sa s vami spojíme a dohodneme všetky potrebné detaily.

Chcem zadať dopyt

Pravidlo 3-2-1

Pravidlo "3-2-1" uvádza, že musíte uchovávať tri kópie dát na dvoch typoch úložísk s jednou kópiou mimo pracovisko. Ukladanie záloh mimo pracovisko môže byť náročné z dôvodu obmedzenia šírky pásma, rýchleho rastu objemu dát a nedostatku zdrojov potrebných na vytvorenie alebo správe skutočného externého úložiska záloh.

So službou Veeam Cloud Connect môžete zdokonaliť pravidlo "3-2-1" bez plytvania peniazmi a prostriedky za ďalšie umiestnenia alebo za rozširovanie šírky pásma - jednoducho využite služby úložisko pre cloudové zálohovanie od poskytovateľa cloudového úložiska Veeam a získajte výhody vstavanej technológie akcelerácie siete WAN spoločnosti Veeam a mnoho ďalších výhod.

Architektúra služby

Veeam Cloud Connect

Architektúra riešenia Veeam Cloud Connect.

Novinky Veeam Cloud Connect v9

Architektura služby Veeam Cloud ConnectLogo Veeam Cloud ProviderSmartHive BackupBee
Veeam Cloud Connect diagramVeeam Cloud Connect find SPVeeam Cloud Connect flow
Veeam Cloud Connect Jak to funguje...?Veeam Cloud Connect repository z pohledu SPVeeam Cloud Connect Service architecture

Trial

 Vyplňte formulár online.

Novinky vo verzii 9

Rýchle, bezpečné zotavenie po havárii pomocou cloudu

Veeam Cloud Connect - teraz s možnosťou replikácie

Zaistite dostupnosť svojich nenahraditeľných aplikácií bez nákladov a zložitého budovania a údržby pracoviska určeného pre zotavenie po havárii (DR - disaster recovery). Veeam Cloud Connect - teraz s možnosťou replikácie virtuálnych počítačov - ponúka plne integrované, rýchle a bezpečné zotavenie po havárii pomocou cloudu a zabezpečovanej poskytovateľom služieb.

Pokročilá replikácie z bitových kópií virtuálnych strojov pomocou nástroja Veeam Cloud Connect sa ľahko nastavuje i používa. Zahŕňa:

 • hostiteľa v cloude pre DR s procesorom, pamäťou RAM, úložiskom a funkcií priradenie sieťových zdrojov od poskytovateľa služieb,
 • kompletný failover do vzdialenej lokality pomocou niekoľkých klikov na zabezpečenom webovom portále a alebo čiastočný failover iba vybraných virtuálnych strojov,
 • pripojenie cez jediný port pomocou zabezpečeného, ​​spoľahlivého pripojenia SSL / TLS k poskytovateľovi služieb využívajúce šifrovanie prenosov dát.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií