Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam ONE

Veeam ONE je jednotným riešením pre výkonné a ľahko použiteľné monitorovanie, reportovanie a plánovanie kapacity pre VMware a Hyper-V a pre Veeam Backup & Replication.

Riešenie Veeam ONE sa integruje v produkte Veeam Backup & Replication, aby poskytovalo pokročilé funkcie pre zálohovanie:

 • Nepretržité monitorovanie a výstrahy v reálnom čase: Upozorní na problémy so zálohovaním a výkonom ešte predtým, ako ovplyvní prácu užívateľov.
 • Optimalizácia zdrojov a plánovanie kapacity: Pri plánovaní sa nemusíte riadiť púhymi odhady a získate úplný prehľad o využití zdrojov v rámci celej infraštruktúry.
 • Plne prispôsobiteľné reportovanie: Zjednodušuje požiadavky kontrol súladu riešenia zálohovania a poskytuje presné informácie o zdrojoch a pracovných záťažiach. Máte k dispozícii až 25 reportov zálohovanie, ktoré vám pomôžu zachovať dostupnosť a viditeľnosť systému a udržať si nad ním kontrolu.

Jedno výkonné, ľahko použiteľné a cenovo dostupné riešenie v podobe produktu Veeam ONE dokáže riešiť tieto i mnohé ďalšie výzvy.

Bezplatná verzia

Veeam ONE je k dispozícii vo Veeam ONE FREE verzii, v ktorej ponúka spôsob ako bezplatne vyskúšať množstvo jeho prepracovaných funkcií. Na hostované systémy, administrátorské servery a Failover Klastre, ktoré možno monitorovať a reportovať, nie sú stanovené žiadne limity, takže si môžete jednoducho vyskúšať výhody riešenia Veeam ONE vo vašom prostredí.

Automated and on demand reportingComplete visibility of your entire environmentComplete visibility of your entire environment
Complete visibility of your entire environmentCustom report builderDashboards
Infrastructure assessmentsMultitenant reportingMultitenant reporting and monitoring

Podrobný popis

Pokročilé prehľady, zostavy a plánovanie kapacity

Technológia Veeam ONE vychádza z pokročilé analýzy, osvedčených postupov a dlhodobých skúseností. Ovládací panel umožňuje prehľadne posúdiť stav vašich zálohovacích a virtuálnych infraštruktúr v rámci jedného uceleného riešenia, ktoré vám sprostredkováva úplnú viditeľnosť výkonu jediným kliknutím, a to vrátane zobrazenia podrobných údajov. Veeam Backup & Replication nemá žiadne obmedzenia počtu serverov, hostiteľov, serverov vCenter, serverov SCVMM a klastrov s podporou prevzatia služieb pri zlyhaní, ktoré je možné monitorovať a vytvárať o nich zostavy, používatelia teda môžu ľahko využívať výhody riešení Veeam ONE v celom prostredí.

 • Nepretržitý dohľad a výstrahy v reálnom čase.
 • Viac ako 200 prednastavených výstrah.
 • Viac ako 100 preddefinovaných zostáv.
 • Nástroje vyhodnotenie infraštruktúry pre zálohovanie.
 • Nové zostavy Veeam Backup & Replication v9.
 • Vylepšené funkcie dohľadu a tvorby zostáv Veeam Cloud Connect.
 • Vylepšené ovládacie panely pre stav a výkon systému.
 • Novo posúdenie výkonu a konfigurácie pre prostredie VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.
 • Vylepšené rozšírené plánovanie kapacity s funkciami hypotetické analýzy a rezervácie prostriedkov.
 • Vylepšené sledovanie konfigurácie virtuálnych i zálohovacích infraštruktúr.
 • Plne prispôsobiteľné vytváranie zostáv a dokumentácie.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií