Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

VMware Horizon

VMware Horizon prináša virtuálne a vzdialené desktopy a aplikácie prostredníctvom jednej jedinej platformy.

skôr VMware Horizon View, produkt VMware Horizon Suite sa už samostatne nepredáva.

VMware Horizon poskytuje koncovým užívateľom prístup ku všetkým virtuálnym desktopom, aplikáciám a službám online z jedinej pracovnej plochy pomocou pár jednoduchých kliknutí.

Horizon 7 ponúka efektívny prístup k poskytovaniu, ochrane a správe virtuálnych desktopov (VDI) a aplikácií, pričom znižuje náklady a zaisťuje, že koncový používatelia môžu pracovať kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

Prístup k desktopom a aplikáciám prostredníctvom jedinej VDI platformy

Prináša virtuálne a hostované desktopy a aplikácie prostredníctvom jedinej platformy pre efektívnu správu a zníženie nákladov. Jednoducho priradí užívateľa a dokáže rýchlo poskytnúť Windows a Linux zdroje naprieč rôznymi dáta centrami. Zjednodušuje migráciu operačného systému a efektívne izoluje aplikácie, aby sa predišlo problémom s kompatibilitou naprieč Windows platformami s ThinApp.

Nový rozmer užívateľského prostredia s digitálnou pracovnou plochou

Poskytuje koncovým užívateľom jednoduchý prístup k virtuálnym desktopom a zverejneným aplikáciám - vrátane RDS hosťovaných aplikácií a Citrix XenApp prostredníctvom jedinej digitálnej pracovnej plochy. Prináša koncovým užívateľom prevratnú funkčne bohatú používateľskú skúsenosť naprieč zariadeniami, lokáciami, médiami a pripojeniami k sieti pomocou Blast Performance.

Správa prostredia pracovnej plochy a rýchle sprístupnenie aplikácií

Plne vybavené personalizované digitálne pracovnej plochy s rýchlym nasadením s Instant Clone Technology, App Volumes a User Environment Management. Dostupnosť a aktualizácie aplikácií hneď, ako sa koncový používateľ prihlási. Jednoducho monitorujú výkon, nastavujú proaktívne upozornenia a naparavují infraštruktúru, desktopy a aplikácie, aby vylepšili užívateľský zážitok a spokojnosť.

Inteligentné politiky a zjednodušený prístup

Uľahčite prístup koncovým užívateľom a zjednodušte autentizáciu naprieč všetkými desktopy a službami aplikácií vďaka True SSO a kontextuálním, podrobným politikám založeným na roliach, ktoré spájajú informácie o užívateľovi, zariadení a lokáciu. Prináša niekoľkovrstvovým ochranu virtuálnej infraštruktúry s jednoduchším sieťovaním, automatizovanú inteligenciou a ochranou proti hrozbám, ktorá vedie z dáta centra do zariadenia.

Vytvorené pre softvérovo definované dáta centra

Horizon 7 s VMware Software Defined Data Center ponúka vylepšenú bezpečnosť, jednoduchšie operácie a urýchlenie kľúčových operácií podniku (time-to-value). S VMware vSphere môžu zákazníci Horizon využívať osvedčenú škálovateľnosť, vysokú dostupnosť a optimálny výkon. VMware NSX pre Horizon ponúka rýchlosť a jednoduchosť pre VDI siete vďaka bezpečnostnej politike, ktorá dynamicky nasleduje koncových užívateľov naprieč infraštruktúrou, zariadeniami a lokáciami. Vďaka VMware VSAN môžu zákazníci znížiť počiatočné náklady a využiť pre Horizon rad predkonfigurovaných zariadení optimalizovaných pre Virtual SAN (softvérovo definované úložisko) alebo EVO SDDC infraštruktúru.

Predstavenie VMware Horizon 7

VMware Horizon ViewVMware Horizon ViewVMware Horizon View
VMware Horizon ViewVMware Horizon View

Podrobný popis

Novinky vo verzii 7

Rýchle sprístupnenie aplikácií vďaka Instant Clone Technology

Technológia Instant Clone v spojení s App Volumes dramaticky znižuje požiadavky na infraštruktúru, pričom zvyšuje bezpečnosť. Teraz môžete poskytovať najnovšie personalizované desktopy a služby aplikácií koncovým užívateľom hneď, vždy keď sa prihlási.

Nový rozmer užívateľského prostredia vďaka Blast Extreme

Nový vstavaný protokol pre mobilný cloud zaisťuje, že koncový používatelia môžu zažiť lepší desktopovú skúsenosť naprieč akúkoľvek sietí alebo lokácií a na viacerých zariadeniach ako predtým.

Aplikácia s modernizovaným riadením životného cyklu

Jednoduchá podpora prístupu koncových užívateľov do virtuálnych desktopov a publikovaných aplikácií - vrátane hostovaných RDS aplikácií a Citrix XenApp. Robí z pomalého, zložitého procesu správy aplikácií vysoko škálovateľný mechanizmus, ktorý poskytuje rýchlejší prístup k aplikáciám a správe, pričom znižuje náklady na IT až o 55%.

Inteligentné politiky a zjednodušený prístup

Zvyšuje spokojnosť koncových užívateľov pomocou jednoduchšie autentizácie naprieč všetkými desktopovými a aplikačnými službami a k ​​tomu vylepšuje bezpečnosť vďaka chytřejším, kontextuálním politikám založeným na roliach, ktoré sa viažu k užívateľovi, zariadení alebo lokácii.

Poskytuje desktopy a aplikácie prostredníctvom jedinej platformy

Premeňte statické desktopy na zabezpečenej, digitálne pracovné plochy, ktoré môžu byť dodávané na požiadanie. Poskytovanie virtuálnych alebo vzdialených desktopov a aplikácií pomocou jedinej VDI a aplikačnej virtualizačnej platformy zefektívni správu a jednoducho priradí koncových užívateľov.

Podporuje veľkolepý a adaptívny užívateľský zážitok

Poskytnete kvalifikovaným pracovníkom, mobilným zamestnancom aj 3D vývojárom nekonečne skvelý zážitok koncového užívateľa naprieč zariadeniami, lokáciami, médiami a pripojeniami.

Zapezpečuje dáta a zjednodušuje zhodu politík

Zjednotenie kontroly, poskytovanie a ochrany výpočtových zdrojov koncového používateľa pomocou politík, ktoré sa dynamicky adaptujú do výpočtového prostredia koncového používateľa. Využíva virtuálne sieťovanie pre jednoduchú a dynamickú ochranu infraštruktúry dáta centra a pracovnej záťaže.

Zjednodušuje správu desktopov a aplikácií

Využite modernej architektúry poskytovanie desktopov a aplikácií, vďaka ktorej budete pristupovať k desktopom počas sekúnd, znížite operačné náklady a náklady na úložisko.

Dramaticky zvyšuje ROI (návratnosť investícií)

Dynamicky rozmiestňuje zdroje virtuálného úložiska, virtuálného počítače a virtuálnych sietí pre zjednodušenie správy a zníženie nákladov. Znižuje náklady na každodenné operácie vďaka jedinej platforme, ktorá umožňuje rozšírenie virtualizace z dáta centra na vaše zariadenie.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace informácie

 • VMware Horizon
 • VMware Horizon
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií