Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

VMware vSphere Essentials

Dokáže zvirtualizovat až 3 fyzické servery (každý až s dvoma procesormi). Ponúka minimálnu investíciu, komplexné vybavenie au vyššie verzie nadštandardné vlastnosti ako High Availibility, VMotion a Data Recovery.

VMware navrhol dve edície špeciálne pre nasadenie v malých firmách a kanceláriách s menej než 20 fyzickými servermi. Každá edícia predstavuje balík riešení, ktorý obsahuje všetko pre virtualizáciu a centrálne riadenie pracovného zaťaženia mnohých aplikácií na troch fyzických serveroch, na ktorých beží vSphere.

vSphere Essentials je určený pre tých, ktorí s virtualizáciou začínajú, majú malé IT prostredia a chcú spočiatku investovať minimálnu čiastku. Výhodou je možnosť upgrade na akýkoľvek pokročilejšie vSphere produkt. Balíček vSphere Essentials umožňuje konsolidáciu, centralizovaný provisioning, monitoring a správu servera. Navyše okamžite minimalizuje hardvérové ​​a prevádzkové náklady.

vSphere Essentials Plus predstavuje riešenie pre náročnejších. vSphere Essentials rozširuje o dalšie užitočné funkcie ako je vysoká dostupnosť serverov i aplikácií (High Availability), ochrana dát (Data Recovery) a živá migrácie (vMotion).

Essentials Kit

Essentials Plus Kit

Centralizovaná správa vCenter Essentials vCenter Essentials
Licence pro 3 servery (každý až s 2 procesoromi) 3 servery (každý až s 2 procesoromi)
vSphere Hypervisor
vMotion
High Availability
Data Protection
vShield Endpoint
vSphere Replication

Chcem zadať dopyt

Podrobný popis

Vlastnosti vSphere Essentials

Edícia VMware vSphere 5 Essentials a Essentials Plus sú navrhnuté špeciálne pre malé a stredné IT prostredie s menej než 20 fyzickými servermi. Tieto balíčky umožňujú vytvoriť prvotriedne podnikové riešenia za veľmi zaujímavú cenu pre spoločnosti, ktoré chcú optimalizovať a chrániť svoje IT aktíva s minimálnou počiatočnou investíciou.

Obstaraním vSphere Essentials dokážete efektívnejšie využiť zdroje servera, siete a dátového úložiska k ochrane kritických podnikových aplikácií a dát. Výsledkom je prostredie, ktoré je úspornejšie, odolnejšie a vnímavejší k potrebám podniku.

Balíčky vSphere Essentials od VMware prináša výraznú úsporu nákladov a vyššiu efektivitu. Umožňujú optimalizáciou výkonu zvýšiť konsolidačnej pomer, naopak znižujú náklady na napájanie. Rovnako tak znižujú náklady na podporu hardvéru či chladenie.

Kľúčové komponenty vSphere Essentials

 • VMware vSphere Hypervisor ESXi predstavuje robustný, preverenú, vysoko výkonnú virtualizačné vrstvu, ktorá umožňuje viac virtuálnym strojom zdieľať zdroje výpočtovej (computing), sieťové (networking) a dátové na jedinom fyzickom serveri.
 • VMware vCenter Server pre Essentials umožňuje rýchle sprevádzkovanie služieb, centralizované riadenie a sledovanie výkonnosti. Obsahuje vstavané monitorovacie nástroje, funkcionalitu P2V migrácia (konverzia fyzického stroja na virtuálne), na sprievodcoch založené vytváranie a nasadenie systémov a veľa ďalšej funkcionality.
 • VMware Update Manager poskytuje automatizovanú správu záplat pre ESXi servery.
 • vSphere Virtual Symmetric Multiproccessing (vSMP) umožňuje používať mimoriadne silné virtuálne stroje, ktoré majú až 8 virtuálnych CPU (vCPU).
 • vSphere Virtual Machine File System (VMFS) umožňuje virtuálnym strojom prístup do zdieľaného úložiska (Fibre Channel, iSCSI, apod) a je kľúčovou technológiou pre ďalšie vSphere komponenty ako Storage VMotion.
 • vSphere Thin Provisioning poskytuje dynamickú alokáciu kapacity zdieľaného úložiska, umožňuje IT organizáciám implementovať stratégiu inteligentného rozloženie dát na úložiskách spolu so znižovaním nákladov na úložisko až o 50%.
 • vSphere vStorage API poskytuje integráciu s produktmi tretích strán na ochranu dát.
 • vCenter Converter umožňuje IT administrátorom rýchlo konvertovať fyzické servery a virtuálne stroje tretej strany vo VMware virtuálne stroje.
 • vSphere VMsafe API umožňuje použitie bezpečnostných produktov, ktoré pracujú v spojení s virtualizačné vrstvou, aby tak poskytli vyššiu úroveň zabezpečenia virtuálnych strojov, ako je možné s fyzickými servermi.
 • Hardware kompatibilita je možná s najširším spektrom 32 - a 64-bitových serverov a OS, úložísk a sieťových zariadení a firemných nástrojov pre správu.
 • Go Pro poskytuje sprievodca inštaláciou z akéhokoľvek webového prehliadača pre jednoduché nasadenie virtualizácie, rovnako ako pre správu opráv pre optimalizovanie dostupnosti a spoľahlivosti Vášho IT prostredia.

vSphere Essentials Plus ponúka ďalšie vlastnosti:

 • VMware High Availability (HA) poskytuje vysokú dostupnosť nezávislú na hardvéru pre virtuálne stroje na VMware ESXi serveroch a odstraňuje tak problémy s vysokými cenami alebo zložitosťou tradičných riešení pre fyzické systémy.
 • VMware vMotion čiže Live Migration je migrácia virtuálnych strojov za behu medzi hostiteľmi (fyzickými servermi). Táto schopnosť odstraňuje oneskorenia pri upgradoch a pravidelnej údržbe a rieši aj otázku preťaženie servera.
 • vSphere Data Protection poskytuje backup a obnovu virtuálnych strojov bez agentov v menších prostrediach.
 • vShield Endpoint poskytuje antivírus a antimalware ochranu bez agentov pre bezpečnosť Vašich virtuálnych strojov.
 • vSphere Replication poskytuje nízkonákladovú replikáciu Vašich virtuálnych strojov a serverov ako základ pre využitie cloudových riešení pre obnovu z VMware Cloud Service Provider.
 • vSphere Storage Appliance umožňuje využiť niektorých clustrových vlastností (vSphere High Availability a VMotion) pridaním zdieľaného úložiska do serverov za pomocou využitia interné kapacity ich diskov.

Ak vás niektorý produkt zaujal a alebo by ste sa radi dozvedeli viac, môžete nás kontaktovať cez kontaktný formulár alebo nám na seba zanechajte kontakt a my sa vám ozveme späť.

Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

Žiadosť o stiahnutie súborov

Žiadosť o stiahnutie súborov

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vám zašleme odkaz na stiahnutie súboru.

Zvoľte produkty na stiahnutie


* povinné položky

 • Súvisiace produkty

 • Chcem zadať dopyt
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií