Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Nová verzia: Veeam Backup and Replication 6.5

Správa pravdepodobne nie je už aktuálna

Nová verzia: Veeam Backup and Replication 6.5 6.11.2012 V minulých dňoch spoločnosť Veeam uviedla verzii 6.5 svojho výkonného, ​​jednoduchého a cenovo dostupného riešenia pre zálohovanie virtuálnej infraštruktúry VMware vSphere a Microsoft Hyper-V Veeam Backup & Replication, ktoré naplno využíva virtuálneho prostredia a eliminuje potrebu systémových agentov.

Veeam Backup & Replication 6.5 rozširuje tieto koncepty ďalšími vylepšeniami, s ktorými môžete využívať virtualizáciu viacerými spôsobmi a priniesť tak viac úžitku svojej organizácii.

Základný prehľad nových vlastností:

E-discovery a obnovenie položiek pre Exchange

Verzia 6.5 predstavuje Veeam Explorer pre Microsoft Exchange, ktorý poskytuje okamžitú viditeľnosť do obsahu záloh virtuálnych strojov s Exchange Server 2010. Prechádzať, vyhľadávať a selektívne obnovovať položky (emaily, poznámky, kontakty a pod) je možné priamo z Veeam záloh, replík a HP StoreVirtual VSA a LeftHand snapshotov.

Obnova zo SAN snapshotov

Verzia 6.5 tiež predstavuje Veeam Explorer pre SAN snapshoty, ktorý poskytuje granulárne obnovu (pre VMware VM) z HP StoreVirtual VSA a LeftHand snapshotov. Explorer pre SAN snapshoty vyrobený spolu s HP Vám umožní robiť obnovy obdobne ako zo záloh Veeam (okamžitá obnova VM, okamžitá obnova na úrovni súborov a Explorer pre obnovu položiek Exchange) VMware virtuálnych strojov priamo zo snapshotov vytvorených na diskovom poli.

Poznámka: Aj keď SAN snapshoty môžu poskytovať výborné RPO (cieľové body obnovenia) pre určité operačné výpadky, nemôžu slúžiť ako reálne zálohy, pretože by sa stratili spolu s produkčnými dátami v prípade havárie úložiska. Preto by ste nikdy nemali spoliehať na SAN snapshoty ako ochranu dát. Aby ste zaistili ochranu proti akýmkoľvek typom výpadkov, robte ďalej obvyklé zálohy všetkých VM na zálohovací úložisko použitím úloh Veeam backup alebo VeeamZIP.

Podpora vSphere 5.1

Veeam Backup & Replication 6.5 poskytuje plnú podporu VMware vSphere 5.1. A rovnako tak ako vSphere 5.1 podporuje virtuálne stroje bežiace na Windows Server 2012 alebo Windows Server 8.

Podpora Windows Server 2012 Hyper-V

Veeam Backup & Replication 6.5 poskytuje plnú podporu Windows Server 2012 Hyper-V (a Microsoft Hyper-V 2012) vrátane:

  • changed block tracking na CSV v2 a v3 SMB zdieľané úložiská,
  • podpory VHDX diskového formátu,
  • podpory veľkých virtuálnych diskov (do 64TB).

Nielen, že Veeam Backup & Replication 6.5 podporuje novú verziu Hyper-V, zároveň uľahčuje nasadenie Hyper-V 2012:

  • Ochrana pre in-place upgrady: Vytvorte si zálohovú kópiu virtuálneho stroja pred in-place upgradom. Ak sa niečo pokazí, môžete preinštalovať 2008 R2 Hyper-V a obnoviť virtuálne stroje zo zálohy.
  • Jednoduchšie migrácia: záloha VM na 2008 R2 Hyper-V a obnova na Hyper-V 2012. Môžete tiež replikovať virtuálne stroje z 2008 R2 Hyper-V do Hyper-V 2012.

Rozšírený monitoring, reporting a plánovanie kapacity

Veeam Management Suite 6.5 obsahuje novú funkciu pre Veeam Backup & Replication - menovite, pokročilý monitoring, reporting a plánovanie kapacity pre zálohovacie infraštruktúru.

Túto funkciu prináša Veeam ONE vďaka novej integrácii s Veeam Backup & Replication (oboje je súčasťou Veeam Management Suite) a zahŕňa:
  • monitoring zálohovacie infraštruktúry v reálnom čase,
  • identifikáciu nechránených VM,
  • analýzu zdrojov,
  • a ďalšie.Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií