Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Uvedenie Veeam Backup & Replication v6

Správa pravdepodobne nie je už aktuálna

Uvedenie Veeam Backup & Replication v6 1.12.2011 Spoločnosť Veeam Software, inovatívny poskytovateľ ochrany dát a obnovy po nehode pre produkty spoločnosti VMware v prostredí virtuálnych dátových centier, uviedla Veeam Backup & Replication v6.

Nová verzia ponúka významné rozšírenie a je jednotným riešením pre rýchlu, efektívnu, dôveryhodnú a cenovo prístupnú ochranu dát pre prostredie s viacerými hypervízory s technológiami VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. S Veeamem stačí teraz zákazníkom k ochrane všetkých virtuálnych strojov jediný produkt a jediná konzola, to všetko s minimalizáciou nákladov a zložitosti.

Viac ako 25 000 zákazníkov po celom svete sa spolieha na Veeam Backup & Replication, že ochráni ich aplikácie, virtualizované pomocou VMware. Verzia 6 zahŕňa rozšírenie, ktorá si žiadalo najviac zákazníkov. Medzi tieto rozšírenia patrí:

 • Podpora viacerých hypervisor: Zníženie nákladov a zložitosti pri správe prostredí s viacerými hypervízory vďaka novej podpore Microsoft Windows Server Hyper-V a Hyper-V Server vnútri existujúcej infraštruktúry ochrany dát od Veeamu (jedna inštalácia a jedna konzola).
 • Podniková škálovateľnosť: Vylepšená distribuovaná architektúra zjednodušuje nasadenie a správu pobočiek a vzdialených lokalít a rozsiahlych inštalácií. Zároveň zrýchľuje zálohovanie, replikáciu a obnovu cez WAN.  
 • Zvýšený výkon: Novo rozložená architektúra spoločne s novými WAN optimalizáciami tiež vylepšuje výkon, najmä u odlúčených lokalít.
 • Rozšírená a vylepšená replikácie: Desaťkrát rýchlejšie replikácie uľahčuje proces spustenia po havárii (failover) a poskytuje jednoduché sprevádzkovanie služieb po obnove so synchronizáciou rozdielových dát.
 • Početné ďalšie rozšírenie, zahŕňajúce 1-Click File Restore: Rozširuje existujúce obnovu na úrovni súborov s delegovanou obnovou cez web priamo do pôvodného virtuálneho stroja (VM) bez nutnosti priameho sieťového pripojenia alebo agenta vnútri VM.

veeam.comDopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

 • Súvisiace produkty

 • Chcem zadať dopyt
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií