Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

VDI: Využívajte výhody Software Assurance s tenkými klientmi TiCtOG

VDI: Využívajte výhody Software Assurance s tenkými klientmi TiCtOG 7.11.2012 Zariadenie TiCtOG (Thin Client OldanyGroup) teraz môžete zakúpiť spolu s podkladovou (OEM) licenciou operačného systému Windows určenú pre bežné desktopy (napr. Windows 7 Professional).

Za predpokladu, že je vaša organizácia predplatiteľom Microsoft Software Assurance (SA) aplikovaného na zakúpeného tenkého klienta, môžete si na takéto zariadenie zadarmo nainštalovať operačný systém Microsoft Windows Thin PC. Na základe podkladovej licencie ste potom v rámci SA oprávnení na prevádzku a prístup až ku 4 inštanciám virtuálneho stroja s operačným systémom Windows vo svojej virtuálnej desktopovej infraštruktúre. Na základe jedného z benefitov SA je vám pridelená VDA licencia, ktorá vám umožňuje prístup z tenkého klienta TiCtOG k virtuálnemu desktopu.

Microsoft Windows Thin PC je operačný systém založený na technológii Windows Embedded 7 Standard, ktorý je derivátom plnohodnotných Windows 7, na ktoré sú používatelia koncových staníc pri svojej každodennej práci zvyknutí. Windows Thin PC je dostupný predplatiteľom Software Assurance zadarmo.

Zariadenie TiCtOG s nainštalovaným Windows Thin PC je možné vďaka nami dodávanému TiCtOG Transformation Packu obohatiť o softvérovú výbavu, na ktorú ste u tenkých klientov TiCtOG bežne zvyknutí. Veľkou devízou je potom možnosť centrálnej správy zariadení s týmto operačným systémom pomocou aplikácie TiCtOG Space Management.

Microsoft Software Assurance Vám umožňuje kedykoľvek prejsť na najnovšie verzie daných produktov v rámci predplatného, ​​nepretržitú telefonickú a webovú podporu, prístup k exkluzívnym technológiám pre stolové počítače a ďalšie možnosti.

TiCtOG je tenký klient ušitý na mieru riešeni pre virtuálne desktopovú infraštruktúru (VDI). Malé rozmery, nízka spotreba, vysoký výkon vďaka procesorom Intel Atom, bezhlučný chod, žiadne pohyblivé časti vo vnútri zariadenia - malá časť zo zoznamu vlastností tohto robustného riešenia, ktoré je možné prevádzkovať v rôznych prostrediach od kancelárií po výrobné haly.  • Súvisiace produkty

  • Súvisiace informácie

  • Kontaktná osoba

    Jaroslav Prodělal

    Jaroslav Prodělal


    tel.:+421 2 202 502 77

  • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií