Skok na obsah stranky, Hlavná stranka, Mapa webu, Hlavné menu

Veeam: Zmeny cien a licencovanie

Správa pravdepodobne nie je už aktuálna

Veeam: Zmeny cien a licencovanie 2.2.2012 Spoločnosť Veeam prostredníctvom svojich partnerov oznámila zmeny v cenách a licencovaní svojich vybraných produktov, platné od 1. 2. 2012.

Predovšetkým sa jedná o zníženie ceny niektorých balíčkov a navýšenie ceny produktu Veeam Backup & Replication. Pre konkrétnu ponuku zadajte prosím dopyt.

Chcem zadať dopyt

Veeam Backup & Replication v6 prináša mnoho dôležitých nových funkcií, ktoré vychádzajú z potrieb zákazníkov a vďaka ktorým produkt dostal ocenenie Best of VMworld 2011 Gold v kategórii New Technology (Nová Technológia).

 • Podpora viacerých hypervisor - teraz aj Microsoft Windows Server Hyper-V a Hyper-V Server vnútri existujúcej infraštruktúry ochrany dát
 • Podniková škálovateľnosť a vyšší výkon
 • Rozšírená a vylepšená replikácie

Zodpovedajúce navýšenie ceny prebehlo aj u balíčkov, ktoré tento produkt obsahujú.

U balíčka Veeam Essentials bola vykonaná zmena licencovania, pre zakúpenie už nie je nutné vlastniť VMware vSphere Essentials. Navyše môžete Veeam Essentials a Veeam Essentials Plus (teraz Veeam Essentials Standard a Veeam Essentials Enterprise) nakupovať ako licencia po dvoch socket; limit šiestich socket na zákazníka zostáva.

Ďalej prebehlo zníženie ceny balíčku Veeam Management Suite, ktorý obsahuje štyri najobľúbenejšie produkty spoločnosti Veeam - Veeam Backup & Replication, Veeam Reporter, Veeam Monitor a Veeam Business View.

Ďalšie zlacnenie sa týka balíčku Veeam ONE, ktorý ponúka komplexné riešenie pre správu VMware vSphere. Veeam ONE obsahuje produkty Veeam Monitor a Veeam Reporter, ktoré nebudú naďalej samostatne na predaj, iba ako súčasť Veeam ONE, Veeam Management Suite a Veeam Essentials.

Zmeny sa netýkajú iba cien. Produkty nworks (nworks Management Pack, nworks Smart Plug-in) sú novo k dostaniu aj vo verzii Plus, ktorá zahŕňa Veeam Reporter.

Licencie všetkých produktov sa delí na Tier A a Tier B. Tier A sú licencie oprávňujúce použitie na serveroch s 1-6 jadrami na CPU, kdežto Tier B sú licencie oprávňujúce použitie na serveroch sa 7-12 jadrami na CPU.

Odporúčané koncové ceny v EUR bez DPH

Verejný sektor a školstva majú štandardne zľavu z odporúčaných koncových cien 15%, resp. 40%.

Pre všetkých zákazníkov Veeam sú ako bonus pripravené nasledujúce výhody: cloud storage na stiahnutie zdarma a optimalizácia prenosu dát zdarma.Dopyt produktov a služieb

Dopyt produktov a služieb

Vyplňte nasledujúce údaje. Obratom vás kontaktujeme.

Dopytované produkty

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

kusů

V prípade, že požadujete aj produkt, ktorý nie je uvedený vyššie, dopíšte vašu požiadavku do doplňujúcich informácií.


* povinné položky

 • Promo akcie

 • Chcem zadať dopyt
 • Kontaktná osoba

  Jaroslav Prodělal

  Jaroslav Prodělal


  tel.:+421 2 202 502 77

 • Zdieľať

Používame technológie spoločností: WMWARE Partner VEEAM Gold Pro Partner DELL Partner Direct IBM Business Partner Microsoft Small Business Specialist HP Aruba

Užívaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies. Viac informácií